ASANSÖR PROTOKOLÜNÜN YENİLENMESİ !

Belediyemizle asansör periyodik kontrol protokolü bulunan A tipi muayene kuruluşu olan, Makine Mühendisleri Odası Asansör Kontrol Merkezi’nin protokol süresi 01.04.2020 tarihinde dolacak olup, yeni protokol için tekliflerin, 15.03.2020 tarihine kadar...

Devamı...

İlçemiz sınırları içerisinde bulunan aşağıdaki listede niteliği, yeri,miktarı,Muhammen Bedeli ve geçici teminatı belirtilen 20 adet Gayrimenkul 2886 sayılı DİK'in 45’inci maddesine göre Açık Teklif Usulü ile 3 yıllığına kiralanaca

  İLAN METNİ İÇİN TIKLAYINIZ

Devamı...

Asansörlü Binaların Bina Yöneticilerinin Dikkatine !

Duyuru metni için tıklayınız

Devamı...

İlçemiz sınırları içerisinde bulunan 15 adet Gayrimenkul 2886 sayılı DİK'in 45’inci maddesine göre Açık Teklif Usulü ile 3 yıllığına kiralanacaktır.

İLAN İÇİN TIKLAYINIZ

Devamı...

Başkanımızdan 14 Şubat Jesti

Başkanımızdan 14 Şubat Jesti

Millet İttifakı Kozan Belediye Başkan Adayı Musa Öztürk, 14 Şubat Sevgililer Günü sebebiyle akşam saatlerinde Dağılcak Tesisleri'nde eşlere karanfil dağıttı. 

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Mersin programına katılımından sonra ilçeye dönen Belediye Başkanımız Musa Öztürk akşam saatlerinden Dağılcak Tesislerinde yemeğe gelen çiftlere karanfil jesti yaparak sevgililer günlerini kutladı. 

Başkanımız, "14 Şubat bir tek güne sığdıramadığımız, hayatımızın her anında yer alan sevgi denilen kutsal duygunun, sembolik olarak kutlandığı gün. Toplumları bir arada tutan, insanların barış ve mutluluk içerisinde kardeşçe yaşamasını sağlayan en kuvvetli duygu sevgidir. İnsanlar yaşamlarının her evresinde sevgiye ihtiyaç duyarlar. Bir anne ve babanın evladına, gurbetteki bir insanın sılaya, hiç görmese de yaptıklarıyla bir milletin kaderini değiştiren Ata'ya duyulan da sevgidir. Sevgiyi, gülümsemeyi, hoşgörüyü aramızda ortak dil haline getirebilmeliyiz. Kendisiyle barışık yaşayan, insanları seven, yaşadığı yeri seven, doğayı ve içindeki herşeyi seven insanların oluşturduğu toplumlar, sosyal barışı yakaladıkları için geleceğe daha güvenle bakarlar. Dünya üzerinde sevginin egemen olduğu sevgi, barış ve mutluluk dolu bir Sevgililer Günü diliyorum" dedi. 

Gündüz saatlerinde ise Belediye ekiplerimiz, Kozan'ın muhtelif noktalarının vatandaşlara karanfil dağıtarak sevgililer gününü kutlamıştı. 

Galeri
Bu haberi Faceboook'ta paylaş