ASANSÖR PROTOKOLÜNÜN YENİLENMESİ !

Belediyemizle asansör periyodik kontrol protokolü bulunan A tipi muayene kuruluşu olan, Makine Mühendisleri Odası Asansör Kontrol Merkezi’nin protokol süresi 01.04.2020 tarihinde dolacak olup, yeni protokol için tekliflerin, 15.03.2020 tarihine kadar...

Devamı...

İlçemiz sınırları içerisinde bulunan aşağıdaki listede niteliği, yeri,miktarı,Muhammen Bedeli ve geçici teminatı belirtilen 20 adet Gayrimenkul 2886 sayılı DİK'in 45’inci maddesine göre Açık Teklif Usulü ile 3 yıllığına kiralanaca

  İLAN METNİ İÇİN TIKLAYINIZ

Devamı...

Asansörlü Binaların Bina Yöneticilerinin Dikkatine !

Duyuru metni için tıklayınız

Devamı...

İlçemiz sınırları içerisinde bulunan 15 adet Gayrimenkul 2886 sayılı DİK'in 45’inci maddesine göre Açık Teklif Usulü ile 3 yıllığına kiralanacaktır.

İLAN İÇİN TIKLAYINIZ

Devamı...

Başkanımızdan Anavarza Bal'a Ziyaret

Başkanımızdan Anavarza Bal'a Ziyaret

Belediye Başkanımız ve Millet İttifakı Kozan Belediye Başkan Adayımız Musa Öztürk, Kozan'ın iş dünyası, sivil toplum kuruluşları, esnaflar ve vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor

Ülkemizin önemli markalarından biri olan ve Türkiye'nin en çok bal üretilen ilçesi Kozan'da üretim yapan Anavarza Bal Yönetim Kurulu Başkanı Başkanı Süleyman Sezen'i ziyaret eden ve Anavarza Bal üretim tesislerini gezen  Başkanımız burada çalışanlarla da bir araya geldi. 

Millet İttifakı Kozan Belediye Başkan Adayımız Musa Öztürk, "Bölgenin kalkınmasında önemli rol oynayan Anavarza Bal markası ile bal sektörünün önemli oyuncularından biri olmayı başaran Süleyman Beyi ve çalışanlarını tebrik ediyorum.  Anavarza Bal'ın, Türkiye'nin en çok bal üretilen ilçesi konumunda olan Kozan'ımızda yer alması hem istihdam hem de böyle bir markanın tesisleriyle birlikte Kozanımız da yer bizleri mutlu etmektedir." Dedi. 

Başkanımız, "Bölgeyi ve bölge arıcısını çok iyi tanıyan Sezen Ailesi bizim gibi nesillerdir bu bölgede yaşamaktadır. Ve ürünlerini çok büyük oranda bu bölgeden temin etmektedir. Çalışanları da Kozanlıdır. Kendilerine iş hayatında barılar diliyor sadece Türkiye'nin değil zamanla dünyanın da önemli markalarından bir olacağına inanıyorum. Kendilerini ve çalışanlarına başarılar diliyorum" Diye konuştu. 

Anavarza Bal Sahibi Süleyman Sezen ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek Başkanımız Öztürk'e ve ekibine teşekkür edip, 31 Mart Mahalli seçimlerinde başarılar diledi.

 

Galeri
Bu haberi Faceboook'ta paylaş