ASANSÖR PROTOKOLÜNÜN YENİLENMESİ !

Belediyemizle asansör periyodik kontrol protokolü bulunan A tipi muayene kuruluşu olan, Makine Mühendisleri Odası Asansör Kontrol Merkezi’nin protokol süresi 01.04.2020 tarihinde dolacak olup, yeni protokol için tekliflerin, 15.03.2020 tarihine kadar...

Devamı...

İlçemiz sınırları içerisinde bulunan aşağıdaki listede niteliği, yeri,miktarı,Muhammen Bedeli ve geçici teminatı belirtilen 20 adet Gayrimenkul 2886 sayılı DİK'in 45’inci maddesine göre Açık Teklif Usulü ile 3 yıllığına kiralanaca

  İLAN METNİ İÇİN TIKLAYINIZ

Devamı...

Asansörlü Binaların Bina Yöneticilerinin Dikkatine !

Duyuru metni için tıklayınız

Devamı...

İlçemiz sınırları içerisinde bulunan 15 adet Gayrimenkul 2886 sayılı DİK'in 45’inci maddesine göre Açık Teklif Usulü ile 3 yıllığına kiralanacaktır.

İLAN İÇİN TIKLAYINIZ

Devamı...

Başkanımızdan Süt Ürünleri Tesislerine Ziyaret

Başkanımızdan Süt Ürünleri Tesislerine Ziyaret

Belediye Başkanımız Musa Öztürk, Kozan'da faaliyet gösteren Güneydoğu, Veli Gelebek ve Göçerler Süt Ürünleri Tesisleri'ni ziyaret etti.

31 Mart 2019 Mahalli seçimler öncesinde Belediye Başkanımız Musa Öztürk, kentin her noktasındaki temasları devam ediyor. Kahvehanedeki vatandaşlardan tarladaki işçiye, sokaktaki insandan tesiste çalışan işçilere kadar önemli temaslar gerçekleştiriyor.

Güneydoğu, Veli Gelebek ve Göçerler Süt Ürünleri, tesislerini ziyaret eden Başkanımız Musa Öztürk, İlk olarak Güneydoğu Süt Ürünleri sahipleri Osman, Mehmet ve Ramazan Gelebek kardeşlere ait işletmeyi ziyaret edip çalışmaları hakkında bilgi alıp başarılar diledi.

Veli Gelebek Süt Ürünleri ziyareti sonrasında ise Göçerler Süt Ürünleri ziyaretinde de Eyüp Göçer'den bilgi alışverişinde bulundu.

Ziyaretleri esnasında tesislerin sahipleri ve çalışanları tarafından sıçak bir karşılama yapılırken, Başkanımız, tesis çalışanlarıyla da sohbet edip kolaylıklar diledi. 

Galeri
Bu haberi Faceboook'ta paylaş