İLAN METNİ

İlçemiz Karacaören Mahallesi, 103 Ada 97 Parsel ( Eski 597 Parsel ) numaralı taşınmaz üzerinde “ Akaryakıt – LPG Satış ve Servis İstasyonu, Depolama Alanı, Tarımsal Niteliği Korunacak Alan, Yaya Yolu ve Taşıt Yolu” planlanmasına yönelik 1/5000...

Devamı...

SATIŞ İLANI

    İlçemiz Tepecikören Mahallesinde bulunan ve Mülkiyeti Belediyemize ait 1 adet taşınmaz 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 45.Maddesine göre 13/07/2021 tarihinde saat 14.00 da açık arttırma suretiyle  satılacaktır.     İlan...

Devamı...

İHALE İLANI

İlçemiz Karacaoğlan, Tufanpaşa, Yarımoğlu, Çanaklı, Gaziköy ve Hamam, Hacıuşağı ve Şevkiye Mahallelerinde bulunan ve Mülkiyeti Belediyemize ait taşınmazların 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 45.Maddesine göre 29.06.2021 tarihinde saat 14.00 da...

Devamı...

Başkanımızdan Süt Ürünleri Tesislerine Ziyaret

Başkanımızdan Süt Ürünleri Tesislerine Ziyaret

Belediye Başkanımız Musa Öztürk, Kozan'da faaliyet gösteren Güneydoğu, Veli Gelebek ve Göçerler Süt Ürünleri Tesisleri'ni ziyaret etti.

31 Mart 2019 Mahalli seçimler öncesinde Belediye Başkanımız Musa Öztürk, kentin her noktasındaki temasları devam ediyor. Kahvehanedeki vatandaşlardan tarladaki işçiye, sokaktaki insandan tesiste çalışan işçilere kadar önemli temaslar gerçekleştiriyor.

Güneydoğu, Veli Gelebek ve Göçerler Süt Ürünleri, tesislerini ziyaret eden Başkanımız Musa Öztürk, İlk olarak Güneydoğu Süt Ürünleri sahipleri Osman, Mehmet ve Ramazan Gelebek kardeşlere ait işletmeyi ziyaret edip çalışmaları hakkında bilgi alıp başarılar diledi.

Veli Gelebek Süt Ürünleri ziyareti sonrasında ise Göçerler Süt Ürünleri ziyaretinde de Eyüp Göçer'den bilgi alışverişinde bulundu.

Ziyaretleri esnasında tesislerin sahipleri ve çalışanları tarafından sıçak bir karşılama yapılırken, Başkanımız, tesis çalışanlarıyla da sohbet edip kolaylıklar diledi. 

Galeri
Bu haberi Faceboook'ta paylaş