ASANSÖR PROTOKOLÜNÜN YENİLENMESİ !

Belediyemizle asansör periyodik kontrol protokolü bulunan A tipi muayene kuruluşu olan, Makine Mühendisleri Odası Asansör Kontrol Merkezi’nin protokol süresi 01.04.2020 tarihinde dolacak olup, yeni protokol için tekliflerin, 15.03.2020 tarihine kadar...

Devamı...

İlçemiz sınırları içerisinde bulunan aşağıdaki listede niteliği, yeri,miktarı,Muhammen Bedeli ve geçici teminatı belirtilen 20 adet Gayrimenkul 2886 sayılı DİK'in 45’inci maddesine göre Açık Teklif Usulü ile 3 yıllığına kiralanaca

  İLAN METNİ İÇİN TIKLAYINIZ

Devamı...

Asansörlü Binaların Bina Yöneticilerinin Dikkatine !

Duyuru metni için tıklayınız

Devamı...

İlçemiz sınırları içerisinde bulunan 15 adet Gayrimenkul 2886 sayılı DİK'in 45’inci maddesine göre Açık Teklif Usulü ile 3 yıllığına kiralanacaktır.

İLAN İÇİN TIKLAYINIZ

Devamı...

Başkanımızdan Yeni Zellanda Şehitlerini Unutmadı

Başkanımızdan Yeni Zellanda Şehitlerini Unutmadı

Kozan Belediye Başkanımız ve Millet İttifakı Kozan Belediye Başkan Adayı Musa Öztürk, Yeni Zellanda'da katledilen Müslümanları unutturmadı. Kozan’ın en büyük camileri Tarihi Hoşkadem ve Hoca Ahmet Yesevi Camilerinde Cuma namazı sonrası hemşerilerine simit ve şerbet ikramında bulundu, dualar edildi.

Başkanımız Öztürk “Yapılan hain saldırıda katledilen Müslüman kardeşlerimizi rahmetle anıyoruz. Bu vesileyle vatan uğruna şehit olan tüm vatan evlatlarımızı da saygı, minnet ve rahmetle anıyorum" dedi.   

Bu haberi Faceboook'ta paylaş