Belediyemizden Gaziköyü'ne Yeni Park

Belediyemizden Gaziköyü'ne Yeni Park

Belediyemiz, ilçeye modern parklar kazandırmaya devam ediyor. Bu kapsamda Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerimiz Gaziköyü Mahallesi'nde yeni bir park projesine daha başladı. 

Belediyemiz ilçe genelinde park yapım çalışmalarını aralıksız sürdürürken kırsal mahallelerde de yeni park yapım çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Bu kapsamda Gaziköyü'nde 3 bin metrekare alanda başlatılan parkın yapımına başlandı. İçinde oyun grupları, spor aletleri, yürüyüş alanları, oturma grupları, çocuk emzirme yeri, engelli tuvaleti ve büfenin bulunacağı park yapımı vatandaşlar tarafından memnuniyetle karşılandı. 

İlçedeki park ve sosyal yaşam alanlarının sayısını her geçen gün artırarak modern ve daha yaşanabilir bir kent olma yolunda hızlı adımlarla ilerlediklerini kaydeden Belediye Başkanımız Musa Öztürk, "İlçemizdeki yaşam kalitesini daha da artırmak ve yavrularımızın güven içerisinde oyun oynamalarını sağlamak için başlattığımız park inşaatlarına bir yenisini daha ekliyoruz. Amacımız ilçe merkezimizde olduğu gibi kırsal mahallelerimizdeki vatandaşlarımızın da nefes alacağı ve dinlenebileceği sosyal alanlar oluşturmak. İlçemizi daha yaşanabilir bir hale getirmek ve yavrularımıza en tabi hakları olan oyun oynama imkanı sağlamak için yeni parklar yapmaya devam edeceğiz" dedi. 

Kısa bir zamanda yapımının tamamlanacağının altını çizen ve parkın yapım çalışmalarını yerinde inceleyen Başkanımız, "Çok kapsamlı olarak yapılan parkımız Gaziköylü hemşerilerimize hayırlı olsun" diye konuştu.

 

Galeri
Bu haberi Faceboook'ta paylaş