İLAN METNİ

İlçemiz Karacaören Mahallesi, 103 Ada 97 Parsel ( Eski 597 Parsel ) numaralı taşınmaz üzerinde “ Akaryakıt – LPG Satış ve Servis İstasyonu, Depolama Alanı, Tarımsal Niteliği Korunacak Alan, Yaya Yolu ve Taşıt Yolu” planlanmasına yönelik 1/5000...

Devamı...

SATIŞ İLANI

    İlçemiz Tepecikören Mahallesinde bulunan ve Mülkiyeti Belediyemize ait 1 adet taşınmaz 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 45.Maddesine göre 13/07/2021 tarihinde saat 14.00 da açık arttırma suretiyle  satılacaktır.     İlan...

Devamı...

İHALE İLANI

İlçemiz Karacaoğlan, Tufanpaşa, Yarımoğlu, Çanaklı, Gaziköy ve Hamam, Hacıuşağı ve Şevkiye Mahallelerinde bulunan ve Mülkiyeti Belediyemize ait taşınmazların 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 45.Maddesine göre 29.06.2021 tarihinde saat 14.00 da...

Devamı...

Kozan'da Yeşilay Haftası Etkinliği Düzenlendi

Kozan'da Yeşilay Haftası Etkinliği Düzenlendi

1-7 Mart tarihleri arasında kutlanan Yeşilay Haftası nedeniyle, Kozan Kalesi'nde "Yukarı Bakmak İçin Bir Nedenin Var" isimli etkinlik düzenlendi.

Belediyemiz ev sahipliğinde gerçekleşen etkinlik Türkiye Yeşilay Cemiyeti Adana Şubesi'nin organizatörlüğünde, Kozan Kalesi zirvesinden başlayan doğa yürüyüşü Manastır bölgesinde bulunan amfi tiyatroya kadar devam etti.

Amfi tiyatroda konuşan Yeşilay Adana Şube Başkanı Mehmet Aslanbaba; "1-7 Mart Yeşilay Haftası nedeniyle Kozan'da Yeşilay gönüllüleriyle bir araya geldik. Sağlığa ve sağlıklı yaşama dikkat çekmek için bir doğa yürüyüşü planladık. Böyle bir organizasyonun gerçekleşmesinde emeği geçen başta Belediye Başkanımız Sayın Musa Öztürk ve diğer kamu kurum kuruluşlarının yetkililerine çok teşekkür ediyorum. Yeşilay herkesi sağlıklı bir yaşama davet ediyor. Sigara, alkol, uyuşturucu ve uyuşturucu bağımlılığından uzak, sağlıklı bir yaşam için hep beraber hareket etmeliyiz" dedi.

Türkiye Kızılay Cemiyeti Adana Şube Yönetim Kurulu Üyesi Dr. Erdal Özkan ise; "Bugünün ara teması, "Yukarı Bakmak İçin Bir Nedenim Var" Bağımlılıklardan bir tanesi olan teknoloji bağımlılığına dikkat çekmek istiyoruz. Gençlerimize ekrana değil, yukarı bakmaları için bir farkındalık oluşturarak gençlerimize bilgilendirme yaptık. Bu organizasyonda emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Öğrenciler ve Yeşilay gönüllüleri tarafından düzenlenen etkinlik, liseli öğrenciler ile sohbet ve buz kırıcı oyunları düzenlendi. Teknoloji bağımlılığı hususunda farkındalık ve bilgilendirme yapıldı. Çok keyifli anların yaşandığı etkinlik sonunda, Kızılay Cemiyeti Adana Şube Yönetim Kurulu Üyesi Erdal Özkan, bütün öğrencilere ve Yeşilay gönüllülerine teşekkür etti.

Öğretmenler ve öğrencilerin yanısıra çok sayıda vatandaşın katıldığı programa Belediye Başkan Yardımcımız Ahmet Korkut'ta eşlik etti. 

Galeri
Bu haberi Faceboook'ta paylaş