ASANSÖR PROTOKOLÜNÜN YENİLENMESİ !

Belediyemizle asansör periyodik kontrol protokolü bulunan A tipi muayene kuruluşu olan, Makine Mühendisleri Odası Asansör Kontrol Merkezi’nin protokol süresi 01.04.2020 tarihinde dolacak olup, yeni protokol için tekliflerin, 15.03.2020 tarihine kadar...

Devamı...

İlçemiz sınırları içerisinde bulunan aşağıdaki listede niteliği, yeri,miktarı,Muhammen Bedeli ve geçici teminatı belirtilen 20 adet Gayrimenkul 2886 sayılı DİK'in 45’inci maddesine göre Açık Teklif Usulü ile 3 yıllığına kiralanaca

  İLAN METNİ İÇİN TIKLAYINIZ

Devamı...

Asansörlü Binaların Bina Yöneticilerinin Dikkatine !

Duyuru metni için tıklayınız

Devamı...

İlçemiz sınırları içerisinde bulunan 15 adet Gayrimenkul 2886 sayılı DİK'in 45’inci maddesine göre Açık Teklif Usulü ile 3 yıllığına kiralanacaktır.

İLAN İÇİN TIKLAYINIZ

Devamı...

Millet İttifakı Kozan Seçim Bürosu Açılışına Davet

Millet İttifakı Kozan Seçim Bürosu Açılışına Davet

İYİ Parti ve CHP Kozan İlçe Teşkilatları tarafından yapılan açıklamada, seçim bürosu açılışına tüm Kozan halkının davet edildiği belirtildi.

İyi Parti ve Cumhuriyet Halk Partisi Kozan ilçe başkanlıkları tarafından yapılan açıklamada, "Milet İttifakı Kozan Belediye Başkan Adayımız Sayın Musa Öztürk'ün 08.02.2019 Cuma günü saat 17.30'da Üstün Sokak İmamhatip Lisesi kavşağında seçim bürosunun açılışı, Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Sayın Zeydan Karalar ve Milletvekillerimizin katılımıyla gerçekleşecektir. Seçim Büromuzun açılışına tüm Kozanlı hemşehrilermiz davetlidir" denildi.

Millet İttifakı Belediye Başkanımız Musa Öztürk ise yapmış olduğu açıklamada; "Çok değerli Kozan Halkı, 31 Mart seçimlerinde üzerimizdeki karabulutları dağıtmak için bir olalım diri olalım iri olalım. Hep beraber ülkemizin makûs tarihini değiştirelim. Bu vesileyle sekiz Şubat Cuma günü saat 17.30'da seçim bürosu açılışında buluşalım" dedi.

 

 

Bu haberi Faceboook'ta paylaş