ASANSÖR PROTOKOLÜNÜN YENİLENMESİ !

Belediyemizle asansör periyodik kontrol protokolü bulunan A tipi muayene kuruluşu olan, Makine Mühendisleri Odası Asansör Kontrol Merkezi’nin protokol süresi 01.04.2020 tarihinde dolacak olup, yeni protokol için tekliflerin, 15.03.2020 tarihine kadar...

Devamı...

İlçemiz sınırları içerisinde bulunan aşağıdaki listede niteliği, yeri,miktarı,Muhammen Bedeli ve geçici teminatı belirtilen 20 adet Gayrimenkul 2886 sayılı DİK'in 45’inci maddesine göre Açık Teklif Usulü ile 3 yıllığına kiralanaca

  İLAN METNİ İÇİN TIKLAYINIZ

Devamı...

Asansörlü Binaların Bina Yöneticilerinin Dikkatine !

Duyuru metni için tıklayınız

Devamı...

İlçemiz sınırları içerisinde bulunan 15 adet Gayrimenkul 2886 sayılı DİK'in 45’inci maddesine göre Açık Teklif Usulü ile 3 yıllığına kiralanacaktır.

İLAN İÇİN TIKLAYINIZ

Devamı...

Son Belediye Meclis Toplantımız Yapıldı

Son Belediye Meclis Toplantımız Yapıldı

Belediyemiz 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak olan Mahalli İdareler seçimi öncesinde son belediye meclis oturumu yapıldı.

Üç gündem maddesinin görüşüldüğü meclis oturumunda Belediye Başkanımız Musa Öztürk 2014 mahalli seçimleri sonucunda meclise giren ve bu zamana kadar görev yapan meclis üyelerine çalışmalarından ve desteklerinden dolayı teşekkür plaketi verdi.

Belediyemizin Mart ayı olağan meclis oturumunun gerçekleştirildiği meclis toplantısında konuşan Başkanımız Musa Öztürk, Kozan'da 5 yılda çok güzel yatırımlara imza atıldığını söyledi. Başkanımız, "Bu meclis grubuyla takdire şayan işler yaptık. 5 yılda Kozan gözle görülür şekilde değişime uğradı. Bu değişimi birileri görmeyebilir. Milletimiz memnuniyetini bize seçim çalışmalarımız esnasında teşekkür ederek sunmakta. Bizlere bugüne kadar inanan ve güvenen tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum" dedi.

Belediye Başkanımız Musa Öztürk 5 yıl süre ile görev yaptığı tüm belediye meclis üyelerine teşekkür plaketi verilmesine müteakip toplu fotoğraf çekimi yapıldı.

 

 

Bu haberi Faceboook'ta paylaş