İlçemiz Aslanpaşa ve Tufanpaşa Mahallesinde bulunan ve Mülkiyeti Belediyemize ait taşınmazların 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 45.Maddesine göre 27.08.2019 tarihinde saat 16.00 da açık arttırma suretiyle kiralaması yapılacaktır.

İhale Eki için tıklayınız

Devamı...

Geri Dönüşüm Atık Toplama İhale İlanı

Geri Dönüşüm Atık Toplama İhale İlanı

Devamı...

2019 YILI CANLI HAYVAN KG FİYATI

Belediyemiz 2019 yılı Kurban bayramı canlı hayvan kg fiyatı; büyük baş 20 TL, küçük baş (koyun,keçi) 23 TL olarak belirlenmiştir.

Devamı...

İHALE İLANI

İHALE İLANI KOZAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI 1-İlçemiz sınırları içerisinde bulunan aşağıdaki listede niteliği, yeri,miktarı,Muhammen Bedeli ve geçici teminatı belirtilen 10 adet taşımaz 2886 sayılı DİK'in 45’inci maddesine göre Açık Teklif...

Devamı...

KOZAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI GÖREVDE YÜKSELME SINAVI DUYURUSU

İLAN EKİ

Devamı...

15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri

15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri

15 Temmuz hain darbe girişiminin 3. yıl dönümü nedeniyle  15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri gerçekleşti.

Etkinlikler göç yolu üzerinden Hastane Kavşağı Türk Büyükleri meydanına kadar demokrasi yürüyüşü ile başladı.

Saygı Duruşu ve istiklal marşımızın okunması ile başlayan etkinlikler Hoşkadem camii imam  hatibi Abdurrahman Yılmaz'ın Kur'an-ı Kerim  okuması ve dualar ile devam etti.

Kaymakamımız Şafak Gürçam, Belediye Başkanımız Kazım Özgan, Cumhuriyet Başsavcımız Mustafa Yeşil ve 15 Temmuz gazimiz Oğuzhan Konuralp'in günün anlam ve önemi ile ilgili konuşmalarının ardından şiirlerin okunması,hain darbe girişiminin olduğu gece yaşananların anlatıldığı gösterimler ile devam etti.Halk Etimim Merkezi müdürlüğü Mehteran takımı gösterilerinin ardından ilçe genelinde 15 Temmuz Şehitlerini Anma Haftası nedeniyle düzenlenen çeşitli yarışmalarda dereceye girenlere ödüllerinin takdim edilmesi ile devam etti. 

Bu haberi Faceboook'ta paylaş
Bu haber 125 kere okunmuştur.
Haber Tarihi: 17.07.2019