Tufanpaşa Mh. 94 Ada, 5 ve 57 Parsel Uygulama İmar Planı İlanı

İLAN

Devamı...

İlçemiz Aslanpaşa ve Tufanpaşa Mahallesinde bulunan ve Mülkiyeti Belediyemize ait taşınmazların 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 45.Maddesine göre 27.08.2019 tarihinde saat 16.00 da açık arttırma suretiyle kiralaması yapılacaktır.

İhale Eki için tıklayınız

Devamı...

Geri Dönüşüm Atık Toplama İhale İlanı

Geri Dönüşüm Atık Toplama İhale İlanı

Devamı...

2019 YILI CANLI HAYVAN KG FİYATI

Belediyemiz 2019 yılı Kurban bayramı canlı hayvan kg fiyatı; büyük baş 20 TL, küçük baş (koyun,keçi) 23 TL olarak belirlenmiştir.

Devamı...

İHALE İLANI

İHALE İLANI KOZAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI 1-İlçemiz sınırları içerisinde bulunan aşağıdaki listede niteliği, yeri,miktarı,Muhammen Bedeli ve geçici teminatı belirtilen 10 adet taşımaz 2886 sayılı DİK'in 45’inci maddesine göre Açık Teklif...

Devamı...

KOZAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI GÖREVDE YÜKSELME SINAVI DUYURUSU

İLAN EKİ

Devamı...

60 YILLIK NARENCİYE AĞAÇLARINA SAHİP ÇIKTIK

60 YILLIK NARENCİYE AĞAÇLARINA SAHİP ÇIKTIK

Kozan Belediyesi atıl durumda olan ve içerisinde 60 yaşın üzerinde portakal ,Limon gibi narenciye ağaçlarının olduğu bahçeye  Park ve Bahçeler Müdürlüğü Ekiplerimiz tarafından genel bakım çalışması yapıldı.

 Cumhuriyet Mahallesi  Atatürk Parkı -Kilgen Çayı üzerinde yedi dönüm alanda dikili olup tapusu Kozan Belediyesi'ne ait olan içerisinde 60 yaşın üzerinde portakal ,limon gibi ağaçlarının olduğu narenciye bahçesi yaklaşık dört yıldır bakımsız bırakılmış, dikenli bitkiler tarafında ağaçlar tamamen sarılmış, içerisine girilemeyecek duruma gelmiş bir alan haline gelen bahçe Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan'ın talimatı ile Park ve Bahçeler Müdürlüğü Ekipleri tarafından genel bakım çalışması yapılarak  yeni proje çalışmalarının uygulanacağı bir mekan haline getirildi.

 Mahalle sakinleri ise kaderine terk edilmiş olan narenciye bahçesinde yapılan genel bakım çalışmasından dolayı Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan ve ekibine teşekkür ettiler.

 

Bu haberi Faceboook'ta paylaş
Bu haber 164 kere okunmuştur.
Haber Tarihi: 16.08.2019