İlçemiz Aslanpaşa ve Tufanpaşa Mahallesinde bulunan ve Mülkiyeti Belediyemize ait taşınmazların 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 45.Maddesine göre 27.08.2019 tarihinde saat 16.00 da açık arttırma suretiyle kiralaması yapılacaktır.

İhale Eki için tıklayınız

Devamı...

Geri Dönüşüm Atık Toplama İhale İlanı

Geri Dönüşüm Atık Toplama İhale İlanı

Devamı...

2019 YILI CANLI HAYVAN KG FİYATI

Belediyemiz 2019 yılı Kurban bayramı canlı hayvan kg fiyatı; büyük baş 20 TL, küçük baş (koyun,keçi) 23 TL olarak belirlenmiştir.

Devamı...

İHALE İLANI

İHALE İLANI KOZAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI 1-İlçemiz sınırları içerisinde bulunan aşağıdaki listede niteliği, yeri,miktarı,Muhammen Bedeli ve geçici teminatı belirtilen 10 adet taşımaz 2886 sayılı DİK'in 45’inci maddesine göre Açık Teklif...

Devamı...

KOZAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI GÖREVDE YÜKSELME SINAVI DUYURUSU

İLAN EKİ

Devamı...

"Adana Kafası "Dizi çekimleri  Kozan'da çekilecek

"Adana Kafası "Dizi çekimleri Kozan'da çekilecek

Eylül ayında çekimleri başlayacak olan " Adana Kafası " dizi çekimleri için Dizi oyuncularından Emin Ersin Sevindik ve Dizi yapımcısı Serkan Erkan Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan'ı makamında ziyaret ettiler.

Kozan'ın tanıtımı için dizi çekimlerinin bir çok bölümünü Kozan2da  çekeceklerini belirten Yapımcı Serkan Erkan  Kozan dizi çekimleri için ideal bir yer.Ne ararsan var.Tarih,Turizm,çekim yapılacak alanların bir çoğu ilçemizde var.Onun için Adana Kafası isimli dizi çekimlerini Kozan'da çekeceğiz."dedi.

Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan ise Kozan'ın tanıtımı için elimizden  gelen gayreti gösteriyoruz.Kozanın tanıtımı için dizi çekimleri önemli onun için Belediye olarak gereken desteği dün verdiğimiz gibi bugünde vermeye devam edeceğiz.

Bu haberi Faceboook'ta paylaş
Bu haber 142 kere okunmuştur.
Haber Tarihi: 09.08.2019