Adana Toros Dernekleri Federasyonundan Başka Özgan'a  Ziyaret

Adana Toros Dernekleri Federasyonundan Başka Özgan'a Ziyaret

Adana Toros Dernekleri Federasyonu Başkanı Cenap Erol ve yönetimi Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan'a ziyarette bulundu.

 Adana'nın ilçelerindeki Toros Derneklerinin bir araya gelmesi ile oluşan Toros Dernekleri Federasyonu, Kozan ve bölgeye yapılan ve yapılacak projeler üzerine fikir alışverişinde bulunarak özellikle turizm konusunda ilçenin

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Özgan, aralarında bilim adamlarının, sanayicilerin, akademisyenlerin, yatırımcıların ve toplumun her kesiminden değişik meslek sahiplerinin aynı çatı altında buluşmasıyla ortaya çıkan federasyonun güzel hizmetlere imza attığını belirterek ürettiği projeler sayesinde bölgenin kalkınmasına katkı sağlayacağına inandığı Toros Dernekleri Federasyonu Kurucu Başkanı Cenap Erol'a, federasyon yönetimine ve emeği geçenlere teşekkür etti.

Adana Toros Dernekleri Federasyonu Başkanı Cenap Erol ve yönetimi daha sonra Kozan Kalesi başta olmak üzere Kozan'ın tarihi yerlerini gezdi. Kozan Barajında bulunan tekne  ile Düşler alemi ile Dağlıcak arasında bulunan yürüyüş yolunda da incelemelerde bulunan ekip Dağılcak mesire alanına da hayran kaldı.

İlerleyen zamanlarda gerekil adımlar atılarak Kozan'a yerli ve yabancı turistlerin gelmesinin sağlanmasının altı çizildi.

 

Bu haberi Faceboook'ta paylaş
Bu haber 181 kere okunmuştur.
Haber Tarihi: 08.11.2019