İlçemiz Aslanpaşa ve Tufanpaşa Mahallesinde bulunan ve Mülkiyeti Belediyemize ait taşınmazların 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 45.Maddesine göre 27.08.2019 tarihinde saat 16.00 da açık arttırma suretiyle kiralaması yapılacaktır.

İhale Eki için tıklayınız

Devamı...

Geri Dönüşüm Atık Toplama İhale İlanı

Geri Dönüşüm Atık Toplama İhale İlanı

Devamı...

2019 YILI CANLI HAYVAN KG FİYATI

Belediyemiz 2019 yılı Kurban bayramı canlı hayvan kg fiyatı; büyük baş 20 TL, küçük baş (koyun,keçi) 23 TL olarak belirlenmiştir.

Devamı...

İHALE İLANI

İHALE İLANI KOZAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI 1-İlçemiz sınırları içerisinde bulunan aşağıdaki listede niteliği, yeri,miktarı,Muhammen Bedeli ve geçici teminatı belirtilen 10 adet taşımaz 2886 sayılı DİK'in 45’inci maddesine göre Açık Teklif...

Devamı...

KOZAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI GÖREVDE YÜKSELME SINAVI DUYURUSU

İLAN EKİ

Devamı...

Ağlıboğaz Mahallesi’nde Yol Kenarlarındaki Ağaçlar Budandı

Ağlıboğaz Mahallesi’nde Yol Kenarlarındaki Ağaçlar Budandı

Belediyemiz tarafından Ağlıboğaz Mahallesinde yol güzergâhlarında bulunan ve sürücülerin görüş açısını engelleyen ağaçlarda budama çalışması yapıldı.

 Belediyemiz Park Bahçeler Müdürlüğü tarafından yol güzergâhlarında bulunan ve sürücülerin görüş açısını engelleyen ağaçlarda budama çalışması yapıldı. Ağlıboğaz Mahallesinde yapılan budama çalışmaları ile ilgili sürücüler ve vatandaşlar memnuniyetlerini dile getirdi.

Ağlıboğaz Mahalle Muhtarı Cengiz Büyüköztürk, ağaçların budanması ile sürücüler için yol görüş açısının daha da genişlediğini belirterek, "Yol kenarlarındaki ağaç dallarından dolayı sürücülerimiz sıkıntı yaşıyordu. Yola salkan dalları vatandaşların isteği doğrultusunda kesiyoruz. Sağ olsun belediye yetkilileri talebimiz üzerine bu durumun önüne geçmek için budama çalışmalarına başladı. Belediye Başkanımız Kazım Beye ve ekibine teşekkür ediyoruz." dedi.

Vatandaşlar, Belediye Başkanı Kazım Özgan'a yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ettiler.

Bu haberi Faceboook'ta paylaş
Bu haber 148 kere okunmuştur.
Haber Tarihi: 30.05.2019