İlçemiz Aslanpaşa ve Tufanpaşa Mahallesinde bulunan ve Mülkiyeti Belediyemize ait taşınmazların 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 45.Maddesine göre 27.08.2019 tarihinde saat 16.00 da açık arttırma suretiyle kiralaması yapılacaktır.

İhale Eki için tıklayınız

Devamı...

Geri Dönüşüm Atık Toplama İhale İlanı

Geri Dönüşüm Atık Toplama İhale İlanı

Devamı...

2019 YILI CANLI HAYVAN KG FİYATI

Belediyemiz 2019 yılı Kurban bayramı canlı hayvan kg fiyatı; büyük baş 20 TL, küçük baş (koyun,keçi) 23 TL olarak belirlenmiştir.

Devamı...

İHALE İLANI

İHALE İLANI KOZAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI 1-İlçemiz sınırları içerisinde bulunan aşağıdaki listede niteliği, yeri,miktarı,Muhammen Bedeli ve geçici teminatı belirtilen 10 adet taşımaz 2886 sayılı DİK'in 45’inci maddesine göre Açık Teklif...

Devamı...

KOZAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI GÖREVDE YÜKSELME SINAVI DUYURUSU

İLAN EKİ

Devamı...

Asel Kuruyemiş açıldı

Asel Kuruyemiş açıldı

Kozan'da Yeni bir iş yeri daha açıldı.

İşletmeciliğini Melike Işık Birğin'ini yapmış olduğu Asel Kuruyemiş'in açılışı  başkan yardımcımız Süleyman Şenoğul'un katılımı ile gerçekleştirildi.

Bağlar mahallesi Şehit Ziya Özkozanoğlu caddesi Gökdeniz apartmanı altında hizmet vermeye başlayan Asel Kuruyemiş'in açılışı başkan yardımcımız Süleyman Şenoğul tarafından program öncesi açılış konuşması ile başladı başkan yardımcımız yaptığı konuşmada iş yerinin hayırlı olması dileklerinde bulunarak işletme sahibine bol kazançlar getirmesi temennisinde bulundu.

Daha sonra iş yerinin açılışı gerçekleşti.

Bu haberi Faceboook'ta paylaş
Bu haber 183 kere okunmuştur.
Haber Tarihi: 29.04.2019