Tufanpaşa Mh. 94 Ada, 5 ve 57 Parsel Uygulama İmar Planı İlanı

İLAN

Devamı...

İlçemiz Aslanpaşa ve Tufanpaşa Mahallesinde bulunan ve Mülkiyeti Belediyemize ait taşınmazların 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 45.Maddesine göre 27.08.2019 tarihinde saat 16.00 da açık arttırma suretiyle kiralaması yapılacaktır.

İhale Eki için tıklayınız

Devamı...

Geri Dönüşüm Atık Toplama İhale İlanı

Geri Dönüşüm Atık Toplama İhale İlanı

Devamı...

2019 YILI CANLI HAYVAN KG FİYATI

Belediyemiz 2019 yılı Kurban bayramı canlı hayvan kg fiyatı; büyük baş 20 TL, küçük baş (koyun,keçi) 23 TL olarak belirlenmiştir.

Devamı...

İHALE İLANI

İHALE İLANI KOZAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI 1-İlçemiz sınırları içerisinde bulunan aşağıdaki listede niteliği, yeri,miktarı,Muhammen Bedeli ve geçici teminatı belirtilen 10 adet taşımaz 2886 sayılı DİK'in 45’inci maddesine göre Açık Teklif...

Devamı...

KOZAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI GÖREVDE YÜKSELME SINAVI DUYURUSU

İLAN EKİ

Devamı...

Baraj Çevresi ve Kalede Temizlik Çalışması

Baraj Çevresi ve Kalede Temizlik Çalışması

Başkanımızın talimatları doğrultusunda çalışmalarını sürdüren Belediye Temizlik İşleri Müdürlüğü Ekipleri tarafından tarihi Kozan Kalesi, kalede bulunan tesisler ve piknik alanları ile Kozan Barajı etrafında temizlik çalışması yapıldı.

Vatandaşların daha temiz bir ortamda piknik, gezi ve ziyaretlerini gerçekleştirebilmesi için Başkan Özgan'ın talimatı ile çalışmalarını sürdüren ekipler ilk olarak Kozan Kalesi Manastır Piknik alanı çevresinde çöpleri toplayarak yerlere atılan atıkları temizlediler. Daha sonra Kozan Kalesi yolu güzergâhında temizlik çalışması yapan ekipler Kozan Barajı etrafında da temizlik çalışması yaptılar. Burada da temizlik çalışması yapan ekiplere ve talimatı veren Başkanımıza  çevreye duyarlı vatandaşlarda teşekkür ettiler.

 

Bu haberi Faceboook'ta paylaş
Bu haber 198 kere okunmuştur.
Haber Tarihi: 01.07.2019