Belediye Gelir Müdürlüğünden Duyurulur

2020 yılı Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi 2. Taksit ödemesi 30.11.2020 Pazartesi günü sona ermektedir. Vatandaşlarımızın mağdur olmaması için Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi 2. Taksitini 30.11.2020 Pazartesi gününe kadar yatırmaları...

Devamı...

DUYURU Bina Yöneticilerinin dikkatine; Belediyemiz sınırları içerisinde bulunan asansörlerin 2020 yılı için Yıllık Periyodik Kontrollerine 16 KASIM PAZARTESİ günü başlanacaktır.

DUYURUYUNUN TAMAMINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ...

Devamı...

AÇIK ARTIRMA İLE SATIŞ İLANI

İlçemiz Şevkiye Mahallesinde bulunan ve Mülkiyeti Belediyemize ait taşınmazların 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 45.Maddesine göre açık arttırma suretiyle satışı yapılacaktır. İLAN METNİ

Devamı...

DUYURU !!! İlçemiz sınırları içerisinde bulunan aşağıdaki listede niteliği, yeri,miktarı,Muhammen Bedeli ve geçici teminatı belirtilen 8 adet Taşınmaz 2886 sayılı DİK'in 45’inci maddesine göre Açık Teklif Usulü ile 3 yıllığına k

İHALE EKİ İÇİN TIKLAYINIZ

Devamı...

BARINAK OLAYININ ALTINDAN KOMPLO ÇIKTI

BARINAK OLAYININ ALTINDAN KOMPLO ÇIKTI

Kozan Hayvan Barınağı'nda iki şahıs tarafından çekilen ve sosyal medyada yapılan paylaşımlarda köpeklerin açlıktan birbirlerini yiyor şeklindeki paylaşımların önceden planlanarak ortamın oluşmasına müsaade edilmesi sonrasında sosyal medya üzerinden servis edildiği ortaya çıktı.

Barınakta yaşanan olay sonrası Kozan Belediye Başkanı Mimar Kazım Özgan'ın talimatı ile olayla ilgili iç soruşturma başlatıldı. Yapılan soruşturma neticesinde barınak görevlisi bir personelin eski sorumlu tarafından yönlendirildiği ve kullanıldığı netlik kazandı.

ÖZCAN, "NEVRA ÜNLÜ TARAFINDAN KULLANILDIM"

Önceki sorumlu Nevra Ünlü'nün yönlendirmesiyle barınaktaki görüntülerin çekildikten sonra köpekleri kaldırdığını ifade eden  barınak personellerinden Aytaç  Özcan, "Barınakta mamalarımız fazlasıyla vardı. Hayvanların açlıktan öldüğü şeklindeki paylaşımlar ise asılsızdır. Görüntüleri telefonla sürekli irtibat halinde olduğum, daha önce Hayvan Barınağında görevli iken işine son verilen Nevra Ünlü beni  kullanarak temin edip sosyal medya hesapları üzerinden aslı olmayan bu paylaşımları yaptı. " Dedi.

Nevra Ünlü ile günde yedi sekiz defa telefonla görüştüklerini ve barınakta olan biten her şeyi kendisine aktarmasını istediğini belirten Özcan; "Bu olay sosyal medya hesaplarından yapılan paylaşım gibi değildir. Bu tamamen şahsımın ihmalidir. Ben böyle bir olay yaşandığını normalde birim amirlerine haber vermem gerekirken tutup ta beni kandıran Nevra Ünlü'ye haber verdim.Nevra'da bir bayan iki kişi göndererek fotoğraf ve görüntü çekti.Yaklaşık 15-20 gün önce çekilen bu görüntü neticesinde  böyle bir durum ortaya çıktı. Tüm Kozan halkından özür diliyorum" diye konuştu."

Kozan Belediye Başkan  Vekili Kenan Avan, "Bu görüntüleri  sosyal medya hesapları üzerinden paylaşanların kendi kurdukları komplolar ile; kamuoyunda gerek Kozan'ı, gerek ise Kozan Belediyesini karalamak amacıyla böyle bir girişimde bulunduklarını belirterek olayın tamamen bir sansasyondan ibaret olduğunu söyledi.  

Bu haberi Faceboook'ta paylaş
Bu haber 7033 kere okunmuştur.
Haber Tarihi: 24.03.2020