Tufanpaşa Mh. 94 Ada, 5 ve 57 Parsel Uygulama İmar Planı İlanı

İLAN

Devamı...

İlçemiz Aslanpaşa ve Tufanpaşa Mahallesinde bulunan ve Mülkiyeti Belediyemize ait taşınmazların 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 45.Maddesine göre 27.08.2019 tarihinde saat 16.00 da açık arttırma suretiyle kiralaması yapılacaktır.

İhale Eki için tıklayınız

Devamı...

Geri Dönüşüm Atık Toplama İhale İlanı

Geri Dönüşüm Atık Toplama İhale İlanı

Devamı...

2019 YILI CANLI HAYVAN KG FİYATI

Belediyemiz 2019 yılı Kurban bayramı canlı hayvan kg fiyatı; büyük baş 20 TL, küçük baş (koyun,keçi) 23 TL olarak belirlenmiştir.

Devamı...

İHALE İLANI

İHALE İLANI KOZAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI 1-İlçemiz sınırları içerisinde bulunan aşağıdaki listede niteliği, yeri,miktarı,Muhammen Bedeli ve geçici teminatı belirtilen 10 adet taşımaz 2886 sayılı DİK'in 45’inci maddesine göre Açık Teklif...

Devamı...

KOZAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI GÖREVDE YÜKSELME SINAVI DUYURUSU

İLAN EKİ

Devamı...

Başkan Özgan Muhtarlar İle İstişarede Bulundu

Başkan Özgan Muhtarlar İle İstişarede Bulundu

Belediye Başkanımız  Mimar Kazım Özgan kırsal ve merkez mahalle muhtarları ile akşam yemeğinde bir araya gelerek belediye hizmetleri konusunda muhtarlar ile istişarelerde bulundu.

SODES Sosyal tesislerinde başkan yardımcıları ve birim müdürlerinin de katılımıyla gerçekleşen yemekli toplantıda, mahalle muhtarları ile yapılan ve yapılması hedeflenen çalışmalar hakkında bilgi alışverişinde bulunan Başkanımız , muhtarların istek ve taleplerini de dinledi.

AÇIKGÖZ : KOZAN SADECE MHP'NİN CHP'NİN AKP 'NİN DEĞİL

Programda bir konuşma yapan Kozan Muhtarlar Derneği başkanı ve Alapınar Mahallesi Muhtarı  Salim Açıkgöz ; "Sustum sustum bu Kozan Sadece MHP'nin CHP'nin AKP 'nin değil.Bu Kozan bizim Kozanımız. Bu Kozan kimsenin tekelinde değil .Bu Kozan meclis üyelerinin değil, Bu Kozan hepimizin Kozan'ı diyerek Kozan Belediyesi meclis üyelerine de seslenen Açıkgöz 25'inden 31'ine kadar tüm meclis üyelerinden Kozan için yardımcı olmalarını istiyoruz."diye konuştu.

Muhtarların kendileri için her zaman ayrı bir öneme sahip olduğunu belirten Başkanımız, "Bizlerde vatandaşlarımıza daha iyi hizmet verebilmek için her zaman olduğu gibi bugün yine muhtarlarımızdan vatandaşlarımızın dilek ve taleplerini istişare ediyoruz. Mahallelerimize yapacağımız projeleri de muhtarlarımızla paylaşıp fikir istişaresi yapıyoruz. Ayrıca muhtarlarımızın yeni taleplerini de dinleyip çözüm yolları üretmeye çalışmaktayız" dedi.

Başkanımız, muhtarlara mikrofon uzatarak talepleri dinledi.Türkeli Mahallesi Muhtarı Ahmet Aydın'ın Aşevi kapanacak söylemleri var Aslı astarı nedir diye sordu.

Başkanımız'da; " Öyle  bir şey yok onu kim demişse uydurmuş.Sizler aslı astarı olmayan laflara itibar etmeyin.Biz işimize odaklandık.Bizler sizlerinde destekleri ile Kozan için  yapacağımız hizmetlere kaldığımız yerden devam etmek için var gücümüz ile gayretimiz ile çalışacağız".diye konuştu.

Program sonunda merkez ve kırsal mahalle muhtarları Başkanımız  Mimar Kazım Özgan'a kendilerine karşı göstermiş olduğu yakın ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ettiler. 

Bu haberi Faceboook'ta paylaş
Bu haber 116 kere okunmuştur.
Haber Tarihi: 27.08.2019