Tufanpaşa Mh. 94 Ada, 5 ve 57 Parsel Uygulama İmar Planı İlanı

İLAN

Devamı...

İlçemiz Aslanpaşa ve Tufanpaşa Mahallesinde bulunan ve Mülkiyeti Belediyemize ait taşınmazların 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 45.Maddesine göre 27.08.2019 tarihinde saat 16.00 da açık arttırma suretiyle kiralaması yapılacaktır.

İhale Eki için tıklayınız

Devamı...

Geri Dönüşüm Atık Toplama İhale İlanı

Geri Dönüşüm Atık Toplama İhale İlanı

Devamı...

2019 YILI CANLI HAYVAN KG FİYATI

Belediyemiz 2019 yılı Kurban bayramı canlı hayvan kg fiyatı; büyük baş 20 TL, küçük baş (koyun,keçi) 23 TL olarak belirlenmiştir.

Devamı...

İHALE İLANI

İHALE İLANI KOZAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI 1-İlçemiz sınırları içerisinde bulunan aşağıdaki listede niteliği, yeri,miktarı,Muhammen Bedeli ve geçici teminatı belirtilen 10 adet taşımaz 2886 sayılı DİK'in 45’inci maddesine göre Açık Teklif...

Devamı...

KOZAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI GÖREVDE YÜKSELME SINAVI DUYURUSU

İLAN EKİ

Devamı...

Başkan yardımcımızın aracına  saldırı

Başkan yardımcımızın aracına saldırı

Belediye Başkan Yardımcımız Adem Saygıcak'ın aracına kimliği belirlenemeyen iki kişi tarafından saldırıda bulunuldu.

Güvenlik kameralarına saniye saniye yansıyan olayda iki şüpheli gece geç saatlerde geldikleri Başkan Yardımcısının oturduğu apartmanının bahçesinde park halindeki 01 Y 5195 plakalı aracın lastiklerini şişleyerek araca zarar verdiler.

Başkan Yardımcımız  Saygıcak aracının lastiklerini kesilmiş vaziyette görünce durumu emniyet güçlerine bildirdi.

Polis, araçta inceleme yaparken çevredeki güvenlik kameralarını incelemeye aldı.

Güvenlik kameraları görüntülerinde iki kişinin bir otomobil ile gelerek aracın lastiklerini şişleyip aracın yanından uzaklaştıkları görülüyor.

Zanlıların geldikleri araçtan indikten sonra yüzlerini gizleyerek olay yerine geldikleri başkan yardımcısının aracının lastiklerini şişleyip olay yerinden uzaklaştıkları güvenlik kameralarınca tespit edildi.

İki kişinin kimliğinin belirlenmesi için polis çalışma başlatırken araç sahibi Belediye başkan yardımcımız Adem Saygıcak şikayetçi olurken, olayla ilgili soruşturmanın başlatıldığı öğrenildi.

Bu haberi Faceboook'ta paylaş
Bu haber 65 kere okunmuştur.
Haber Tarihi: 13.09.2019