Başkanımız Asfalt Çalışmalarını Yerinde İnceledi

Başkanımız Asfalt Çalışmalarını Yerinde İnceledi

Belediyemiz tarafından ilçe genelinde başlatılan asfalt çalışmaları aralıksız devam ediyor.
Fen İşleri Müdürlüğü Şantiye Şefliğimiz ekiplerince Cumhuriyet Mahallesi Çetin sokak ile Taştekin sokak da devam eden asfalt çalışmalarını yerinde inceleyen  Belediye Başkanımız Musa Öztürk, ilçe merkezinde ve kırsal mahallelerde asfalt çalışmalarının aralıksız bir şekilde süreceğini  söyledi. 
Kozan Belediyesi olarak çalışmalarının her alanda aralıksız bir şekilde devam ettiğini söyleyen Başkanımız , "yaz aylarının gelmesiyle gerek ilçe merkezinde olsun gerekse kırsal mahallelerimiz de yol açma ve asfalt çalışmalarına hız verdiklerini ifade etti.  Ekiplerimiz bir yandan Cumhuriyet Mahallesi Çetin sokak ve  Taştekin sokak da bir yandan ise  Varsaklar mahallemizde  Altyapı ve Drenaj Hattı çalışmalarına devam ediyor. Mesai kavramı gözetmeden hizmet üreten ekiplerimize teşekkür ediyorum. Biz hizmet için bu göreve geldik, vatandaşlarımızın memnuniyeti bize yeter. Vatandaşlarımız bize güvensin, biz aldığımız bu kutsal vazifenin farkındayız dedi."
 
İlçeyi güzelleştirmek için yoğun bir çalışma başlattıklarını  söyleyen  Başkanımız, "Ekiplerimiz Kozan için yoğun bir mesai harcıyor. Bu çalışmalar sırasında çevreye rahatsızlık veriyoruz çünkü altyapı ve asfalt çalışmaları meşakkatli ve zor işler. Bu konuda vatandaşımızdan anlayış bekliyoruz" dedi.
 

 

Galeri
Bu haberi Faceboook'ta paylaş
Bu haber 559 kere okunmuştur.
Haber Tarihi: 02.05.2018