2017-2018 Yılı Asansör periyodik kontrol protokolümüz hakkında duyuru

2017-2018 Yılı Asansör periyodik kontrol protokolümüz Şubat ayı içerisinde sona erecek olup, yeni protokol için teklifler 20 Şubat'a kadar alınacaktır. Teklifler Şubat ayının son haftası değerlendirilip netleştirilecektir.

Devamı...

Başkanımız Beyaz TV'ye Canlı Yayın Konuğu Oldu

Başkanımız Beyaz TV'ye Canlı Yayın Konuğu Oldu

Belediye Başkanımız Musa Öztürk ulusal yayın yapan ve merkezi Ankara'da bulunan Beyaz TV'ye canlı yayın konuğu olarak katıldı. 

Hafta sonu yayınlanan ve Tahir Sarıkaya'nın sunduğu "Uyan Türkiyem" isimli haber programına katılan Başkanımız, Afrin Zeytin Dalı operasyonuna ve gündeme dair açıklamalarda bulundu. Çekimler Başkanımızın  Çukurören Köyündeki konutunda yapıldı. 

Başkanımız konuşmasına narenciyenin Kozan ekonomisindeki önemine değinerek başladı. Başkanımız, Kozan'daki vatandaşların büyük kısmının tarımla, özellikle de narenciye üretimiyle geçindiğini dile getirdi. Suriye'ye düzenlenen sınır ötesi Afrin Zeytin Dalı Operasyonu hakkında önemli değerlendirmelerde bulunan Başkanımız; "Çukurova'nın halkı ezelden beri devletinin yanında olmuş, asla ihanet içerisinde bulunmamıştır. Ülkemizin güvenliği ve vatanımızın bölünmez bütünlüğü için, 1984'ten bu yana başımıza bela olan hain terör örgütünün kökünü kazımamız gerekiyor. PKK, PYD ya da YPG, adı her neyse, hain terör örgütü yıllardır ülkemizde, Irak ve Suriye'de korkunç eylemler yaptı. Terör örgütünün kökünü kazımak için Afrin Zeytin Dalı Operasyonunu düzenleyen Türk Silahlı Kuvvetlerimize ve hükümetimize hepimizin destek olması gerekiyor. Bizler de vatanımızın bekası için üzerimize düşen görevi yerine getirir, gerektiğinde canımızı seve seve veririz." dedi. 

Kozan'ın 5 bin yıllık tarihiyle Çukurova'nın gözbebeği olduğunu belirten Başkanımız, narenciye ticareti konusunda özellikle hükümetten destek beklediklerini söyledi. Başkanımız Rusya, Suriye ve Irak'taki iç sorunların narenciye satışını olumsuz etkilediğini de vurguladı. 

Beyaz TV'de cumartesi - pazar günleri yayınlanan ve Tahir Sarıkaya'nın sunuculuğunu yaptığı "Uyan Türkiyem" 08.00 - 11:00 saatleri arasında canlı olarak ekrana geliyor. Program hafta sonlarının en çok izlenen programları arasında yer alıyor.

Galeri
Bu haberi Faceboook'ta paylaş
Bu haber 541 kere okunmuştur.
Haber Tarihi: 05.02.2018