Faydalı Mahallesi 541, 544, 547, 552, 644 ve 741 Parsellerin İmar Planı İlanı

Faydalı Mahallesi

Devamı...

Salmanlı Mahallesi 106 Ada 302,303,306,308 ve 309 Parsellerin İmar Planı İlanı

Salmanlı Mahallesi

Devamı...

Kozan Belediyesi Sürekli İşçi Kadrosuna/İşçi Statüsüne Geçirilecek İşçilerin Sözlü Sınav Sonuç Listesi

Sözlü Sınav Sonuç Listesi 1 Sözlü Sınav Sonuç Listesi 2  

Devamı...

İl Otlatma Planı Onayı Duyurusu

4342 Sayılı Mera Kanunu ve bu kanuna bağlı çıkartılan yönetmelik hükümleri çerçevesinde kabul edilen "İl Otlatma Planı" hakkındaki Valilik Makamı'nın 25/01/2018 Tarih ve 256771 Sayılı olurları yazımız ekinde sunulmaktadır. Ek Aşağıdadır İl...

Devamı...

Belediyemiz Taşeron Sınavı İtiraz Komisyonu Kararının Tebliğ Edilmesi Duyurusu

Valilik Yazı Eki 1 Valilik Yazı Eki 2

Devamı...

Kozan Belediyesi Sürekli İşçi Kadrosuna/İşçi Statüsüne Geçirilecek İşçilerin Sözlü Sınav Listesi

Özel Güvenlik Hizmet Alımı Listesi Temizlik İşleri Listesi Destek Personel Alım Listesi

Devamı...

Uygulama İmar Planı İlanı

İlçemiz Şevkiye mahallesi 1616 Ada 3 Parselde (25 Ada 12 Parsel) 1/1000 Ölçeklli Uygulama İmar Planı İlan Tutanağı İlan Meclis Kararları Büyükşehir Meclis Kararları Plan Örneği

Devamı...

Başkanımız İnkılap İlkokulunu Ziyaret Etti

Başkanımız İnkılap İlkokulunu Ziyaret Etti

Belediye Başkanımız Musa Öztürk İnkılap İlkokulu'nu ziyaret ederek öğrecilerle bir araya geldi. 

Başkanımızı okula gelişinde okul müdürü Turan Pazarcı ve öğrencileri karşıladı. Öğretmenler ve öğrencilerle uzun süre sohbet eden Başkan Öztürk, öğrencilere eğitim ve meslek hayatındaki deneyimlerini anlattı. Sınıfları gezerek öğrencilere derslerinde başarılar dileyen Başkanımız, okul müdürü Turan Pazarcı'dan okulda hayata geçirilen başarılı projeler hakkında detaylı bilgi aldı. 

Başkanımız öğrencilerle bir araya gelmekten ve Kozan'ın en başarılı okullarından İnkılap İlkokulu'nu ziyaret etmekten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Başkanımız konuşmasında; "Kozanımızın en köklü ve başarılı okullarından İnkılap İlkokulu'na misafir olmaktan çok memnunuz. Yavrularımızla bir araya gelerek onlarla sohbet etme, deneyimlerimizi paylaşma ve sorularına cevap verme şansına sahip olduk. Yavrularımızın eğitimi bizim için herşeyden önce gelir. Okul müdürümüz Sayın Turan Pazarcı ve deneyimli öğretmen kadrosu Kozanımızın, ülkemizin geleceğinin yetişmesinde çok önemli işlere imza atıyorlar. Sayın müdürümüzün ve okulumuzun çalışmalarını yakından takip ediyoruz. Ayrıca İnkılap İlkokulu'nun öğrencileri, ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza yardım eli uzattığımız belediyemiz Hayır Çarşısına yıllardır çok büyük destek oldular ve olmaya da devam ediyorlar. Ziyaretimiz esnasında hazırladıkları yardım paketlerini görme fırsatı bulduk. Özverilerinden dolayı öğretmenlerimize, öğrencilerimize ve velilerimize bir kez daha teşekkür etmek istiyorum."

Başkanımız okul yönetimine ve öğretmenlere ev sahipliğinden dolayı teşekkür etti. Öğrencilerin yoğun ilgisi ile karşılaşan Başkanımız öğrencilerle bol bol fotoğraf çektirdi.

Galeri
Bu haberi Faceboook'ta paylaş
Bu haber 218 kere okunmuştur.
Haber Tarihi: 22.12.2017