2017-2018 Yılı Asansör periyodik kontrol protokolümüz hakkında duyuru

2017-2018 Yılı Asansör periyodik kontrol protokolümüz Şubat ayı içerisinde sona erecek olup, yeni protokol için teklifler 20 Şubat'a kadar alınacaktır. Teklifler Şubat ayının son haftası değerlendirilip netleştirilecektir.

Devamı...

Başkanımız Kozan Lisesi Çalıştayına Katıldı

Başkanımız Kozan Lisesi Çalıştayına Katıldı

Belediye Başkanımız Musa Öztürk, "Kozan Lisesi Geçmişinde Geleceğini Arıyor" çalıştayına katıldı. 

Kozan Kaymakamı Şafak Gürçam'ın ev sahipliğinde, İlçe Milli Eğitim Müdürü Faruk Sönmez'in koordinatörlüğünde düzenlenen çalıştay Özden Kültür Merkezinde saat 10:00'da başladı. 

Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Ahmet Emre Bilgili'nin de katıldığı çalıştayda Başkanımız Kozan Lisesindeki yıllarını anlattığı bir konuşma yaptı. Her platformda eğitime ve sağlığa yapılan yatırımın önemine değindiğini vurgulayan Başkanımız konuşmasında şu ifadelere yer verdi; "Kozan Lisesi ilçemizin en köklü ve başarılı eğitim kurumlarının başında gelmektedir. Bir Kozan Liseli olmaktan her zaman büyük onur duydum. 1960'larda çok zor bir siyasi süreç yaşanmasına rağmen, sağcısı solcusu siyasi çatışmaları bir kenara koyarak birleşmiş ve Kozan Lisesi gibi köklü bir eğitim yuvasını kurmuştur. Çocuklarımıza yapacağımız yatırım geleceğimizi kurtaracaktır. Ülkemizin içerisinde bulunduğu coğrafi konum maalesef savaşlara, sonu gelmeyen çatışmalara sahne olmakta, ülkemizin güvenliğini de tehlikeye atmaktadır. Bizi bu zorlu süreçten zarar almadan kurtaracak tek şey, yavrularımıza ve eğitim altyapısına yapacağımız yatırım ve vasıflı insan gücüdür." 

Başkanımız konuşmasında Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından Afrin'e düzenlenen Zeytin Dalı Operasyonu'na da değindi. Ortadoğu gibi savaşın ve karmaşanın asla bitmediği bir coğrafyada savunmaya ve orduya yapılan yatırımın önemini vurgulayan Başkanımız, Türk Silahlı Kuvvetleri'ne sınır ötesi operasyonda başarılar diledi.

 

Galeri
Bu haberi Faceboook'ta paylaş
Bu haber 803 kere okunmuştur.
Haber Tarihi: 01.02.2018