İlçemiz Aslanpaşa ve Tufanpaşa Mahallesinde bulunan ve Mülkiyeti Belediyemize ait taşınmazların 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 45.Maddesine göre 27.08.2019 tarihinde saat 16.00 da açık arttırma suretiyle kiralaması yapılacaktır.

İhale Eki için tıklayınız

Devamı...

Geri Dönüşüm Atık Toplama İhale İlanı

Geri Dönüşüm Atık Toplama İhale İlanı

Devamı...

2019 YILI CANLI HAYVAN KG FİYATI

Belediyemiz 2019 yılı Kurban bayramı canlı hayvan kg fiyatı; büyük baş 20 TL, küçük baş (koyun,keçi) 23 TL olarak belirlenmiştir.

Devamı...

İHALE İLANI

İHALE İLANI KOZAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI 1-İlçemiz sınırları içerisinde bulunan aşağıdaki listede niteliği, yeri,miktarı,Muhammen Bedeli ve geçici teminatı belirtilen 10 adet taşımaz 2886 sayılı DİK'in 45’inci maddesine göre Açık Teklif...

Devamı...

KOZAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI GÖREVDE YÜKSELME SINAVI DUYURUSU

İLAN EKİ

Devamı...

Başkanımız  Kurbanını Diyanet Vakfına Bağışladı

Başkanımız Kurbanını Diyanet Vakfına Bağışladı

Başkanımız  Mimar Kazım Özgan , Diyanet İşleri Başkanlığı'nın Türkiye Diyanet Vakfı (TDV) aracılığıyla dünya genelindeki muhtaç insanlara el uzatmak amacıyla başlattığı "Kurbanını Paylaş Kardeşinle Yakınlaş" kampanyasına destek olmak amacıyla, kurban bağışında bulundu.

Kozan ilçe müftülüğü görevlileri ile Diyanet Vakfı Kozan Şube Başkanı Salih Saygılı, Hoşkadem camii imam hatibi Abdurrahman Yılmaz ile birlikte Kozan  Belediye Başkanı Kazım Özgan'ı ziyaret etti. Gerçekleşen ziyaret kapsamında müftülük görevlileri Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan'a TDV'nın ülke genelinde başlatmış olduğu "Vekaletle Kurban Kesim Programı"na ilişkin bilgiler verdi.

Başkan Özgan , yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde TDV'ye kurban bağışında bulunarak Diyanet İşleri Başkanlığı ile TDV'nin ortaklaşa yürüttüğü "Vekaletle Kurban Kesim Programı"na destekte bulundu.

Kurban Bayramı'nın ruhuna uygun bir şekilde gerçekleştirildiğini ifade eden Özgan , "İhtiyaç fazlası kurbanların Dünya'nın neresinde olursa olsun mazlum Müslümanlara götürülmesi hem inancımızın bir gereği hem de ülkemizin ihtiyaçlı coğrafyalarına el uzatması anlamına geliyor. Diyanet İşleri Başkanlığımız da vekâletle kurban organizasyonunu en iyi yapan şeffaf, güvenilir kurumlardan bir tanesi. Bizlerde karınca kararınca vekâletle kurban organizasyonuna katılarak kendi kurbanımızı bağışladık. Allah kabul etsin." diye konuştu.  

 

Bu haberi Faceboook'ta paylaş
Bu haber 117 kere okunmuştur.
Haber Tarihi: 30.07.2019