2018 YILI ASANSÖR PERİYODİK KONTROLLERİ

Asansörlü Binaların Bina Yöneticilerinin Dikkatine; İlçemizde Bulunan Asansörlerin 2018 Yılı Periyodik Kontrollerine 17 Eylül Pazartesi Günü Başlanacak Olup Konu Hakkında Gereken Hassasiyetin Gösterilmesi Can Ve Mal Güvenliği...

Devamı...

Başkanımız Öğrencilerle Buluştu

Başkanımız Öğrencilerle Buluştu

Belediye Başkanımız Musa Öztürk, okul ziyaretlerini sürdürüp öğrencilerle bir araya gelmeye devam ediyor. 

Ramazanoğlu Mesleki Teknik Anadolu Lisesi öğrencileriyle buluşan Başkanımız, Okul Müdürü, idareciler, öğretmenler ve öğrenciler tarafından karşılandı.

Okulun spor salonunda öğrencilere bir konferans veren ve Kozan Belediyesi olarak gençliğe verdikleri önemi aktaran  Başkanımız, konferansta Kozan'ın tarihiyle de ilgili öğrencileri bilgilendirdi. Başkanımız, "Bu bölgedeki 17 Türkmen aşiretinden biride Ramazanoğlu Beyliğidir ve 1517'de Yavuz Sultan Selim'in Mısır zaferi dönüşünde Osmanlıya bağlanıyorlar. Seyhan ve Ceyhan ırmağı arasında kalan bu bölge Osmanlıya bağlanmasıyla Yavuz Sultan Selim tarafından bu bölgeye bugünkü adıyla bir kayyum atanmıştır" dedi.

Başkanımız, "Çinli düşünürün güzel bir sözü var, derki; İlk sene mahsul almak istiyorsanız mutlaka buğday ekin, 10 yıl sonra mahsul almak istiyorsanız bir meyve ağacı dikin diyor. Ama ebedi mahsul almak istiyorsanız eğitime yatırım yapın diyor. Sizler ayrı ayrı birer 24 ayar altınsınız. Ama iyi işlenmeniz lazım onun içinde altyapınızın çok çok iyi olması lazım. Onun için çok çalışmak gerekiyor. Hepinize başarılar diliyorum" dedi.  

Galeri
Bu haberi Faceboook'ta paylaş
Bu haber 281 kere okunmuştur.
Haber Tarihi: 24.05.2018