2018 YILI ASANSÖR PERİYODİK KONTROLLERİ

Asansörlü Binaların Bina Yöneticilerinin Dikkatine; İlçemizde Bulunan Asansörlerin 2018 Yılı Periyodik Kontrollerine 17 Eylül Pazartesi Günü Başlanacak Olup Konu Hakkında Gereken Hassasiyetin Gösterilmesi Can Ve Mal Güvenliği...

Devamı...

Başkanımız Şantiye Şefimizin Nikahını Kıydı

Başkanımız Şantiye Şefimizin Nikahını Kıydı

Belediye Başkanımız Musa Öztürk, Şantiye Şefimiz Evren Topaloğlu'nun nikahını kıydı. 

Şantiye Şefimiz Evren Topaloğlu ve Tuğba Mantaş'ın Belediyemiz Millet Bahçesi Kültür Salonunda düzenlenen nikah töreni saat 13:00'te başladı. Nikah törenine Topaloğlu ve Mantaş ailelerinden çok sayıda davetli katıldı. İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Ahmet Eroğlu, Kozan Muhtarlar Derneği Başkanı Salim Açıkgöz, Belediye Başkan Yardımcımız Cengiz Yeşiloğlu, mahalle muhtarlarımız, belediyemiz bürokratları ve mesai arkadaşları da Topaloğlu'nu mutlu gününde yalnız bırakmadı. 

Belediyemiz imam hatibi Bilal Özata'nın okuduğu Kuran'ı Kerim'in ardından Başkanımız Musa Öztürk genç çiftin nikahını kıydı. İmzaların atılmasının ardından bir konuşma yapan Başkanımız; "Evren oğlumuza ve Tuğba kızımıza kuracakları yuvalarında mutluluklar ve huzur diliyorum. Hayatlarının bu en önemli kararını verirken onlara destek olmak hepimizin görevi. Evlilik kurumu fedakarlık, karşılıklı hoşgörü, sevgi ve saygı temeli üzerine kurulmalıdır. Çocuklarımız inşallah birbirlerini üzmeden bir ömür boyu mutlu olurlar." dedi. 

Başkanımız Musa Öztürk'ün katılımıyla düzenlenen nikah merasimi tebriklerin kabulü ve fotoğraf çekimi ile sona erdi.

Galeri
Bu haberi Faceboook'ta paylaş
Bu haber 515 kere okunmuştur.
Haber Tarihi: 12.02.2018