Başkanımız Şantiye Şefliğimizi Denetledi

Başkanımız Şantiye Şefliğimizi Denetledi

Belediye Başkanımız Musa Öztürk belediyeye bağlı birimlerden halk ekmek fırını ve aşevinin ardından şantiye şefliğini denetledi. 

Belediyemiz Fen İşleri Müdürlüğü'ne bağlı hizmet üreten ve Cumhuriyet Mahallesinde geniş bir alan üzerine kurulu olan Şantiye Şefliği'ni ziyaret eden Başkanımız çalışmaları yerinde inceledi. Şantiye Şefliği'nden sorumlu Başkan Yardımcımız Cengiz Yeşiloğlu, şantiye şefi ve ilgili birim müdürlerinden detaylı bilgi alan Başkanımız personel ile de yakından ilgilendi. Ziyarete Adana Büyükşehir Belediyesi 3.Bölge Koordinasyon Şube Müdürü Kürşat Sedefoğlu ve Başkan Yardımcımız Mustafa Duru'da katıldı. 

Elektrik atölyesi, demir atölyesi, araç bakım atölyesi ve marangozhaneyi ziyaret eden Belediye Başkanımız Musa Öztürk, Belediyemizin kendi ürettiği ve yağmur suyu drenaj hattı çalışmalarında kullandığı  600'lük, 400'lük ve 300'lük büzleri de inceledi. 

Başkanımız şantiye ekiplerinin belediyenin kısıtlı imkanlarına rağmen ilçenin birçok noktasına birden hizmet götürmeye çalıştığını belirtti. Başkanımız konuşmasında; "Yaklaşık 200 personelimizin mesai kavramı gütmeden görev yaptığı şantiye şefliğimiz belediyemizin en önemli birimlerinden biri. Yağmur suyu drenaj hattı çalışmalarımızda ve parklarımızda kullandığımız bir çok malzeme şantiyemizde ustalarımız tarafından yapılıyor. Böylece kısıtlı imkanlarımıza rağmen hizmetlerimizde herhangi bir aksama yaşanmıyor. Canla başla, daha iyi, daha güzel bir Kozan için çalışan tüm ekiplerimize teşekkür ediyorum." dedi. 

Belediyemiz Şantiye ekipleri gerek ilçe merkezinde gerekse köylerde birçok noktada birden çalışıyor. Varsaklar Mahallesinde yaklaşık 4 ay sürecek olan yağmur suyu drenaj hattı çalışmalarına başlayan ekipler, Sırkıntı Caddesindeki yol çalışmalarına da devam ediyor. İlçe merkezindeki mahallelerde kapsamlı bakım ve temizlik çalışmalarını 7 mahallede tamamlayan şantiye ekipleri, köylerde ise Adana Büyükşehir Belediyesi'nin desteği ile yol bakım, onarım, yama ve asfaltlama yapıyor.

Galeri
Bu haberi Faceboook'ta paylaş
Bu haber 349 kere okunmuştur.
Haber Tarihi: 31.05.2017