Başkanımız Türk Eğitim-Sen'in Tiyatrosuna Katıldı

Başkanımız Türk Eğitim-Sen'in Tiyatrosuna Katıldı

Belediye Başkanımız Musa Öztürk, Türk Eğitim-Sen Kozan Şube Temsilciliği tarafından düzenlenen tiyatro etkinliğine katıldı. 

Adana Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları, "Boyacı" isimli 2 perdelik komedi oyununu Türk Eğitim-Senli öğretmenler için sahneledi. Dün akşam Özden Kültür Merkezinde sahnelenen oyunu öğretmenler ve aileleri izledi. 

Türk Eğitim-Sen Kozan Şube Başkanı Mustafa Kara programın açılış konuşmasında, sendikalarından desteğini esirgemeyen öğretmenlere, Adana Büyükşehir Belediyesine ve  Başkanımız Musa Öztürk'e teşekkürlerini dile getirdi. 

Kozan İlçe Milli Eğitim Müdürü Faruk Sönmez konuşmasında izleyicilere iyi seyirler diledi ve sendika yönetimine gayretlerinden dolayı teşekkür etti. 

İlçe Milli Eğitim Müdürü Sönmez'in ardından Başkanımız da kısa bir konuşma yaptı. Kozan Belediyesinin kapılarının eğitimcilere ve sendikalarına her zaman açık olduğunu vurgulayan Başkanımız, Kozan Belediyesi olarak eğitime yaptıkları yatırım ve desteklerin artarak devam edeceğini söyledi. 

Adana Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrolarına desteklerinden dolayı çiçek ve plaket takdimi yapılmasının ardından 2 perdelik "Boyacı" sahnelendi. Oyun izleyicilerden büyük beğeni gördü.

Galeri
Bu haberi Faceboook'ta paylaş
Bu haber 329 kere okunmuştur.
Haber Tarihi: 04.04.2018