İlçemiz Aslanpaşa ve Tufanpaşa Mahallesinde bulunan ve Mülkiyeti Belediyemize ait taşınmazların 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 45.Maddesine göre 27.08.2019 tarihinde saat 16.00 da açık arttırma suretiyle kiralaması yapılacaktır.

İhale Eki için tıklayınız

Devamı...

Geri Dönüşüm Atık Toplama İhale İlanı

Geri Dönüşüm Atık Toplama İhale İlanı

Devamı...

2019 YILI CANLI HAYVAN KG FİYATI

Belediyemiz 2019 yılı Kurban bayramı canlı hayvan kg fiyatı; büyük baş 20 TL, küçük baş (koyun,keçi) 23 TL olarak belirlenmiştir.

Devamı...

İHALE İLANI

İHALE İLANI KOZAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI 1-İlçemiz sınırları içerisinde bulunan aşağıdaki listede niteliği, yeri,miktarı,Muhammen Bedeli ve geçici teminatı belirtilen 10 adet taşımaz 2886 sayılı DİK'in 45’inci maddesine göre Açık Teklif...

Devamı...

KOZAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI GÖREVDE YÜKSELME SINAVI DUYURUSU

İLAN EKİ

Devamı...

Başkanımız ve Dizi Ekibi Çekimlerin Yapılacağı Alanları İncelediler

Başkanımız ve Dizi Ekibi Çekimlerin Yapılacağı Alanları İncelediler

Çekimleri Adana ve çevresinde gerçekleşen Bir Zamanlar Çukurova adlı dizinin set ekibi Belediye Başkanımız  Mimar Kazım Özgan'ı ziyaret ederek Kozan'da çekim yapılacak alanları tespit ettiler.

ATV ekranlarında her hafta yayınlanan ve izleyicileri tarafından merakla yeni bölümü beklenen, Dizi ekibi Başkan Özgan'dan Bir Zamanlar Çukurova adlı dizinin çekim yapılabileceği alanlar hakkında fikir alışverişinde bulundular.

Başkan Özgan ve dizi ekibi daha sonra dizinin çekimi için düşünülen Arıkan Konağı, Hoşkadem Camii çevresi , Kozan Kent Müzesi, Tarihi Aşağı Yukarı Çarşı gibi mekanları set ekibi ile birlikte gezerek bilgi alışverişinde bulundular. Öte yandan Başkan Özgan dizi ekibine eşlik ederken vatandaş ve esnafları da ziyaret ederek dizi ekibi ile tanıştırdı.

Bir Zamanlar Çukurova adlı dizinin yönetmen ve ekibi ise Kozan'ın tarihi ve kültürel mekanlarını oldukça beğendiklerini kaydederek önümüzdeki günlerde dizinin Kozan'daki bölümlerinin çekimlerine başlayacaklarını ifade ettiler. 

Bu haberi Faceboook'ta paylaş
Bu haber 203 kere okunmuştur.
Haber Tarihi: 29.07.2019