Başkanımızdan Öğrencilere Tatil Mesajı

Başkanımızdan Öğrencilere Tatil Mesajı

Belediye Başkanımız Musa Öztürk, yarıyıl tatiline giren başta tüm eğitim ve öğretim kadrosu olmak üzere öğrenci ve öğretmenleri tebrik edip, güzel bir tatil diledi.

Velilere ve öğrencilere de bir takım mesajlarda bulunan Başkanımız Musa Öztürk,"Saygıdeğer öğretmenlerimiz, sevgili öğrencilerimiz ve değerli veliler; özveriyle sürdürülen bir öğretim yılını daha yarıladınız. Öğrencilerimizin ve anne-babaların heyecanla beklediği karnelerle birlikte iki haftalık bir tatil dönemine de girmiş bulunuyoruz. Başarılı öğrencilerimizi gönülden kutluyor, karnesinde zayıf not olan öğrencilerimize de düzeltmeleri için fırsat verilmesini diliyorum. Karnesinde kırık notu olan öğrencilerimize anlayışla yaklaşılmasının yanında, arkadaşlarıyla kıyaslanması ve sürekli eleştirilmeleri endişe ve korkuya yol açabileceği gibi kendilerine olan güvenlerini de sarsacaktır. Kaldı ki karneler sadece öğrencilere değil öğretmenler, veliler ve öğrencilere aittir. Öğrencilerimizin eksikliklerini başarısızlık olarak düşünmeden ve onları üzmeden bu tatilin ikinci döneme hazırlık olacağı inancındayım." Dedi.

Başkanımız Musa Öztürk, "Ülkemizin ve Kozan'ımızın geleceğini şekillendirecek olan başta gençlerimiz ve çocuklarımız olmak üzere tüm eğitim kadrosuna emeklerinden dolayı teşekkür ediyor, bu duygu ve düşüncelerle tüm öğretmen, öğrenci ve velilere iyi tatiller diliyorum" dedi.

Bu haberi Faceboook'ta paylaş
Bu haber 114 kere okunmuştur.
Haber Tarihi: 18.01.2019