DUYURU

İlçemiz sınırları dahilinde bulunan binaların asansör periyodik kontrol sözleşmesi yenilenecektir. Bu kapsamda periyodik kontrol tekliflerini 31 Ocak 2018 tarihine kadar belediyemiz İmar ve Şehircilik Müdürlüğüne bildirmeleri rica olunur.

Devamı...

İlçemiz Cumhuriyet Mahallesi 691 Ada 1 parselin yürürlükte bulunan imar planı ilanı

İ L A N    İlçemiz Cumhuriyet Mahallesi 691 Ada 1 parselin yürürlükte bulunan imar planlarında yer alan “Özel Eğitim Alanı” kullanımının, “Özel“ İbaresinin kaldırılarak “Orta Okul Alanı” olarak yeniden...

Devamı...

Başkanımızın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı

Başkanımızın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı

Belediye Başkanımız Musa Öztürk 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. 

Başkanımız mesajında Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde kurulan Cumhuriyetin 94.yıl dönümünü büyük bir sevinç ve gururla kutladıklarını dile getirdi.

Yüzbinlerce şehit verilerek kurulan Cumhuriyetin kazanımlarına sahip çıkmanın önemini vurgulayan Başkanımız mesajında şu ifadelere yer verdi; "Zor şartlarda, binbir imkansızlıklarla kazanılan büyük zaferlerin üzerine kurulan Türkiye Cumhuriyeti, tarih boyunca elde ettiğimiz en önemli siyasi ve toplumsal kazanımlarımızdan biri olmuştur. Cumhuriyet, bize ulus olmanın yanı sıra dünya milletlerinin onurlu ve modern bir üyesi olma bilinci ve kabiliyetini de kazandırmıştır. Atatürk'ün emaneti olan Cumhuriyeti, onun inanç ve getirdiği yeniliklerine sadık kalarak gelecek kuşaklara aktarmak hepimizin görevidir. Bu vesile ile Cumhuriyetimizin kurucusu ulu önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü ve silah arkadaşlarını, vatanımızın bölünmez bütünlüğü için gözünü kırpmadan canını feda eden kahraman şehit ve gazilerimizi saygı, minnet ve rahmetle anıyor; aziz hatiraları önünde saygıyla eğiliyorum. Kıymetli Kozanlı hemşehrilerim başta olmak üzere, tüm vatandaşlarımızın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını kutluyor, saygılar sunuyorum."

Bu haberi Faceboook'ta paylaş
Bu haber 148 kere okunmuştur.
Haber Tarihi: 28.10.2017