İlçemiz Aslanpaşa ve Tufanpaşa Mahallesinde bulunan ve Mülkiyeti Belediyemize ait taşınmazların 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 45.Maddesine göre 27.08.2019 tarihinde saat 16.00 da açık arttırma suretiyle kiralaması yapılacaktır.

İhale Eki için tıklayınız

Devamı...

Geri Dönüşüm Atık Toplama İhale İlanı

Geri Dönüşüm Atık Toplama İhale İlanı

Devamı...

2019 YILI CANLI HAYVAN KG FİYATI

Belediyemiz 2019 yılı Kurban bayramı canlı hayvan kg fiyatı; büyük baş 20 TL, küçük baş (koyun,keçi) 23 TL olarak belirlenmiştir.

Devamı...

İHALE İLANI

İHALE İLANI KOZAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI 1-İlçemiz sınırları içerisinde bulunan aşağıdaki listede niteliği, yeri,miktarı,Muhammen Bedeli ve geçici teminatı belirtilen 10 adet taşımaz 2886 sayılı DİK'in 45’inci maddesine göre Açık Teklif...

Devamı...

KOZAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI GÖREVDE YÜKSELME SINAVI DUYURUSU

İLAN EKİ

Devamı...

Başkanlık koltuğuna Esra Gökçe oturdu

Başkanlık koltuğuna Esra Gökçe oturdu

Başkanımız  Mimar Kazım Özgan , 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle koltuğunu Şehit Cüneyt Kızılarsan anaokulu öğrencisi Esra Gökçe'ye devretti.

Kozan'da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının 99'inci yılı kutlama etkinlikleri kapsamında Şehit Cüneyt Kızılarsan anaokulu öğrencileri Esra Gökçe,Ahmet Emre Kekilli ve Zeynep Tanrıkulu Başkanımızı makamında ziyaret etti.

Her yıl tüm Türkiye'de olduğu gibi Kozan'da  geleneksel olarak 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Şehit Cüneyt Kızılarsan anaokulu öğrencisi Esra Gökçe başkanlık koltuğuna oturdu.

Başkanımız'dan başkanlık koltuğunu devralan Gökçe başkanlık görevine hemen adapte olarak talimatlarını ardı ardına sıraladı.

Kozan Kalesi çevresinin düzenlenmesi talimatı veren Gökçe park ve oyun alanları ile tarihi yerlerin temizlenmesi talimatı verdi.

Konukları ile tek tek ilgilenen ve hatıra fotoğrafı çektiren Başkanımız ,  "Siz bizim aydınlık yarınlarımız, geleceğimizsiniz. Geleceğimizin teminatı sizlere çok büyük görevler düşüyor. Omzunuzda çok büyük bir yük var. Ama görüyorum ki şimdiden ülkemizin geleceği için güzel işlere imza atacaksınız. Sizlerin ve tüm çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun" dedi. Daha sonra Başkan Özgan, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı vesilesiyle konuğu olan öğrencilere çeşitli hediyeler verdi.

Bu haberi Faceboook'ta paylaş
Bu haber 153 kere okunmuştur.
Haber Tarihi: 22.04.2019