Belediye Sinema Salonu Yenilenen Yüzü İle Hizmetinizde

Belediye Sinema Salonu Yenilenen Yüzü İle Hizmetinizde

Kozan Belediye Başkanı Mimar Kazım Özgan'ın talimatları doğrultusunda beş yıllık aradan sonra yeniden tadilattan geçen, ses ve görüntü sistemi tamamen yenilenen ve büyüleyici bir görselliğe kavuşturulan Kozan Belediyesi Sinema Salonu ilk seansını "7. Koğuştaki Mucize" adlı film ile sinemaseverler ile buluştu.

Uzun geçen bir aradan sonra tadilattan geçirilen yenilenen bir görselliğe kavuşan, ses, görüntü ve ışıklandırma sistemi tamamen zenginleştirilen Kozan Belediye Sinema Salonunun yenilenen yüzünü gören sinemaseverler yapılan hizmetten dolayı Kozan Belediye Başkanı Mimar Kazım Özgan'a teşekkür ettiler.

Biletlerini alan sinemaseverler daha sonra yeni yüzüne kavuşan Kozan Belediye Sinema Salonunun ilk seansında yer alan vizyonun son filmi 7. Koğuştaki Mucize adlı sinema filmini izleyerek keyifli dakikalar geçirdiler.

Daha önce vizyondaki son filmleri sinemada izlemek için Kadirli veya Adana'ya gitmek zorunda kalan Kozanlı vatandaşlar ise yenilenen Kozan Belediyesi sinema salonunda vizyondaki son filmleri izleyebilme imkanı bulabilecekleri kaydedildi.

Bu haberi Faceboook'ta paylaş
Bu haber 520 kere okunmuştur.
Haber Tarihi: 18.11.2019