Faydalı Mahallesi 541, 544, 547, 552, 644 ve 741 Parsellerin İmar Planı İlanı

Faydalı Mahallesi

Devamı...

Salmanlı Mahallesi 106 Ada 302,303,306,308 ve 309 Parsellerin İmar Planı İlanı

Salmanlı Mahallesi

Devamı...

Kozan Belediyesi Sürekli İşçi Kadrosuna/İşçi Statüsüne Geçirilecek İşçilerin Sözlü Sınav Sonuç Listesi

Sözlü Sınav Sonuç Listesi 1 Sözlü Sınav Sonuç Listesi 2  

Devamı...

İl Otlatma Planı Onayı Duyurusu

4342 Sayılı Mera Kanunu ve bu kanuna bağlı çıkartılan yönetmelik hükümleri çerçevesinde kabul edilen "İl Otlatma Planı" hakkındaki Valilik Makamı'nın 25/01/2018 Tarih ve 256771 Sayılı olurları yazımız ekinde sunulmaktadır. Ek Aşağıdadır İl...

Devamı...

Belediyemiz Taşeron Sınavı İtiraz Komisyonu Kararının Tebliğ Edilmesi Duyurusu

Valilik Yazı Eki 1 Valilik Yazı Eki 2

Devamı...

Kozan Belediyesi Sürekli İşçi Kadrosuna/İşçi Statüsüne Geçirilecek İşçilerin Sözlü Sınav Listesi

Özel Güvenlik Hizmet Alımı Listesi Temizlik İşleri Listesi Destek Personel Alım Listesi

Devamı...

Uygulama İmar Planı İlanı

İlçemiz Şevkiye mahallesi 1616 Ada 3 Parselde (25 Ada 12 Parsel) 1/1000 Ölçeklli Uygulama İmar Planı İlan Tutanağı İlan Meclis Kararları Büyükşehir Meclis Kararları Plan Örneği

Devamı...

Belediyemiz Kale Arkası Sokağı Asfaltlıyor

Belediyemiz Kale Arkası Sokağı Asfaltlıyor

Belediyemiz kış öncesi asfalt çalışmalarına hız verdi.

Belediyemiz Cumhuriyet Mahallesi Kale Arkası Sokakı asfaltlıyor.

Fen İşleri Müdürlüğümüze bağlı Şantiye Şefliği tarafından yürütülen çalışmalar kapsamında Kale Arkası Sokaka 3 kilometre mıcır asfalt serilecek. Geçtiğimiz haftalarda yol bakım onarımı ve zemin sıkılaştırması tamamlanan sokağa mıcır asfalt serilmeye dün başlandı. Ekiplerin asfaltlama çalışmalarını hafta sonunda tamamlaması planlanıyor.

Belediye Başkanımız Musa Öztürk Kale Arkası Sokak'ta devam eden çalışmaları yerinde inceledi. Vatandaşların da yakından takip ettiği çalışmalar hakkında bir açıklama yapan Başkanımız konuşmasında şu ifadelere yer verdi; "Bu bölgedeki vatandaşlarımızın özellikle Kale Arkası Sokak konusunda bizden istekleri olmuştu. Geçtiğimiz haftalarda ekiplerimiz bölgede asfalt yama ve zemin sağlıklaştırma yaptı. İki gün içerisinde de ekiplerimiz mıcır asfalt serimini tamamlayacaklar. Bu sokağımız ayrıca ilçe merkezimizi bölgedeki köylere bağlıyor. Buradaki 3 kilometrelik yolun tamamlanmasının ardından, bu yolun devamı olan 9 kilometrelik Işıklı grup yoluna başlayacağız. Yine orada da önce zemin çalışmalarını tamamlayacağız, ardından mıcır asfalt sereceğiz. Hedefimiz kış gelmeden, mevsim şartları el verdiği ölçüde, ekiplerimizi hafta sonlarında da özverili bir şekilde çalıştırarark hızlı hizmet üretmek ve vatandaşlarımızın mağduriyetlerini ortadan kaldırmak. Yaptığımız çalışmaların mahallemize ve Kozanımıza hayırlı olmasını diliyor, ekiplerimize kolaylıklar diliyorum." 

Şantiye Şefliği ekiplerimiz geçtiğimiz haftalarda Cumhuriyet Mahallesi Taştekin Sokakta da zemin sıkılaştırma ve asfalt hazırlığı yapmıştı. İlerleyen günlerde ilçe merkezindeki bu sokağın asfaltlanması planlanıyor. Ayrıca Cumhuriyet Mahallesindeki 2107, 2091, 2092 Tanıtım Sokak, Ceberay ve Çayeli sokakları da asfalt planı kapsamına alındı.

Galeri
Bu haberi Faceboook'ta paylaş
Bu haber 229 kere okunmuştur.
Haber Tarihi: 11.11.2017