Belediyemiz Lezzet Festivalinde

Belediyemiz Lezzet Festivalinde

Adana Valiliği tarafından "Gelenekselin gücü adına" temasıyla düzenlenen 2. Adana Lezzet Festivalinde  Belediyemizin stantı katılımcılar tarafından ilgi odağı oldu. Merkez Park'ta gerçekleşen etkinlikte, Kozan'ın tanıtımını yapmak adına stant açarak ilçenin yöresel ürünlerini tanıtan  Belediyemiz ziyaretçilerden tam not aldı.

Bu yıl 2'incisi düzenlenen Adana Lezzet Festivali, Adana Valimiz Mahmut Demirtaş, Adana Milletvekilleri ve İl protokolünün festival mangalını yakmasıyla başladı. 

Belediyemiz tarafından açılan stantta ziyaretçileri karşılayan ve yakından ilgilenen Belediye Başkanımız Musa Öztürk bir dizi açıklamalarda bulundu. Açıklamalarına Adana Valimiz Mahmut Demirtaş'a teşekkür ederek başlayan Başkanımız; Adana'mızı tüm Türkiye'ye tanıtmak adına gerçekleştirilen bu denli güzel bir organizasyon için öncelikle Adana Valimiz Sayın Mahmut Demirtaş'a teşekkür ediyorum. Bizde Kozan Belediyesi olarak böyle bir festivalde yer aldığımız için mutluyuz. Kozan'ımızın yöresel ürünlerini gerek Adana'lı gerekse dışarıdan gelen ziyaretçilere tanıtma fırsatı bulduk. Göreve geldiğimiz günden itibaren böyle etkinliklerin  hep içerisinde olduk. Olmaya da devam edeceğiz dedi.

Lezzet Festivali süresince stantlarını ziyaret eden il protokolüne, Adanalı hemşerilerine ve bu festivalde emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkür eden Başkanımız, ilçemizi bir kişiye bile tanıtabildiysek ne mutlu bize dedi.

 

 

Galeri
Bu haberi Faceboook'ta paylaş
Bu haber 880 kere okunmuştur.
Haber Tarihi: 15.10.2018