Tufanpaşa Mh. 94 Ada, 5 ve 57 Parsel Uygulama İmar Planı İlanı

İLAN

Devamı...

İlçemiz Aslanpaşa ve Tufanpaşa Mahallesinde bulunan ve Mülkiyeti Belediyemize ait taşınmazların 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 45.Maddesine göre 27.08.2019 tarihinde saat 16.00 da açık arttırma suretiyle kiralaması yapılacaktır.

İhale Eki için tıklayınız

Devamı...

Geri Dönüşüm Atık Toplama İhale İlanı

Geri Dönüşüm Atık Toplama İhale İlanı

Devamı...

2019 YILI CANLI HAYVAN KG FİYATI

Belediyemiz 2019 yılı Kurban bayramı canlı hayvan kg fiyatı; büyük baş 20 TL, küçük baş (koyun,keçi) 23 TL olarak belirlenmiştir.

Devamı...

İHALE İLANI

İHALE İLANI KOZAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI 1-İlçemiz sınırları içerisinde bulunan aşağıdaki listede niteliği, yeri,miktarı,Muhammen Bedeli ve geçici teminatı belirtilen 10 adet taşımaz 2886 sayılı DİK'in 45’inci maddesine göre Açık Teklif...

Devamı...

KOZAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI GÖREVDE YÜKSELME SINAVI DUYURUSU

İLAN EKİ

Devamı...

BELEDİYEMİZDEN 1. SINIFLARA VE KIRTASİYE DESTEĞİ

BELEDİYEMİZDEN 1. SINIFLARA VE KIRTASİYE DESTEĞİ

Belediyemiz, yeni eğitim öğretim yılında Kozan'da bulunan okullarda 1. Sınıfa başlayan öğrencilere çeşitli kırtasiye ve futbol topu hediye etti.

2019-2020 eğitim öğretim yılında ders başı yapan 1. Sınıf öğrencilerine çeşitli kırtasiye ve futbol topu hediye etti.

Hediye Dağıtım programında Kaymakamımız  Şafak Gürçam,Belediye Başkan yardımcımız Adem Saygıcak ile Milli Eğitim Müdürümüz Faruk Sönmez 1.sınıf öğrencilerini okullarda ziyaret ederek içerisinde defter,silgi,kalem,kalem traş ile futbol topu olan hediye paketlerinden öğrencilere verildi.

Kırtasiye dağıtımı sırasında öğrenciler ile veliler destekleri için Belediyemize  ve Başkanımız Kazım Özgan'a teşekkür ettiler.

Bu haberi Faceboook'ta paylaş
Bu haber 39 kere okunmuştur.
Haber Tarihi: 11.09.2019