Belediye Gelir Müdürlüğünden Duyurulur

2020 yılı Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi 2. Taksit ödemesi 30.11.2020 Pazartesi günü sona ermektedir. Vatandaşlarımızın mağdur olmaması için Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi 2. Taksitini 30.11.2020 Pazartesi gününe kadar yatırmaları...

Devamı...

DUYURU Bina Yöneticilerinin dikkatine; Belediyemiz sınırları içerisinde bulunan asansörlerin 2020 yılı için Yıllık Periyodik Kontrollerine 16 KASIM PAZARTESİ günü başlanacaktır.

DUYURUYUNUN TAMAMINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ...

Devamı...

AÇIK ARTIRMA İLE SATIŞ İLANI

İlçemiz Şevkiye Mahallesinde bulunan ve Mülkiyeti Belediyemize ait taşınmazların 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 45.Maddesine göre açık arttırma suretiyle satışı yapılacaktır. İLAN METNİ

Devamı...

DUYURU !!! İlçemiz sınırları içerisinde bulunan aşağıdaki listede niteliği, yeri,miktarı,Muhammen Bedeli ve geçici teminatı belirtilen 8 adet Taşınmaz 2886 sayılı DİK'in 45’inci maddesine göre Açık Teklif Usulü ile 3 yıllığına k

İHALE EKİ İÇİN TIKLAYINIZ

Devamı...

Belediyemizden Genel Temizlik Çalışması

Belediyemizden Genel Temizlik Çalışması

Belediyemiz  ilçe merkezinde bulunan parklarda başlatmış olduğu genel bakım ve temizlik çalışmalarının yanı sıra kırsal mahallerde de bulunan parkların genel bakım ve peyzaj çalışmalarını sürdürüyor.

Kozan'ın kırsal mahallelerinde Gazi Mahallesi'nde atıl bir durumda olan Atatürk Parkı'nda Belediyemiz hummalı bir çalışma başlatarak parkı vatandaşların yeniden kullanabileceği bir mekan haline getirdi.

Başkanımız Mimar Kazım Özgan, "Vatandaşlarımızın yaşam alanları olan parklarımızın genel bakım çalışmaları Park ve Bahçeler Müdürlüğü ve Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz tarafından gerçekleştirirken, peyzaj, temizlik çalışmalarının yanı sıra güvenliğini de en üst düzeyde tutmaya çalışıyoruz. Gazi Mahallemizde bulunan Şehit Piyade Uzman Çavuş Seyfettin Orkun Çil ve Atatürk Parklarında ekiplerimiz genel bir bakım çalışması başlattı. Bu çalışımlar esnasında atıl ve bakımsız bir hal alan Atatürk Parkı temizlenerek ağaçlarda budama ve parkta aydınlatma işlemi gerçekleştirildi. Aynı hassasiyeti tüm parklarımızda gösterdiğimiz gibi vatandaşlarımızın mekanı olan parklar vatandaşların aileleriyle dinlenme alanları olmaya devam edecek" dedi.

Öte yandan Gazi Mahallesi'nde Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından Şehit Piyade Uzman Çavuş Seyfettin Orkun Çil Parkı'nda da genel bakım çalışmalarının yanı sıra mahalle merkezinde yabani ot temizliği de yapıldı. 

Bu haberi Faceboook'ta paylaş
Bu haber 462 kere okunmuştur.
Haber Tarihi: 29.04.2019