İHALE İLANI

İHALE İLANI KOZAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI 1-İlçemiz sınırları içerisinde bulunan aşağıdaki listede niteliği, yeri,miktarı,Muhammen Bedeli ve geçici teminatı belirtilen 10 adet taşımaz 2886 sayılı DİK'in 45’inci maddesine göre Açık Teklif...

Devamı...

KOZAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI GÖREVDE YÜKSELME SINAVI DUYURUSU

İLAN EKİ

Devamı...

Belediyemizden Osmanlı Haftası Etkinliği

Belediyemizden Osmanlı Haftası Etkinliği

21-27 Ocak Osmanlı Haftası kapsamında Belediyemiz tarafından yapılan etkinlikte Hoşkadem Cami'nde sabah namazı sonrasında camii cemaatine çorba ve simit ikramında bulunuldu.

Belediye Başkanımız Musa Öztürk, Osmanlı Devleti'nin tarihteki önemine değinerek hak ve adaleti savunan bir anlayışla devletin yönetildiğini söyledi.

720. kuruluş yıl dönümünde, dönemin coğrafyasına adaleti ve medeniyeti getiren ecdadımızı rahmetle andığını kaydeden Başkanımız, "İşte biz ve bizden sonrakilerin de aynen dedelerimiz gibi 1299'da kurulmuş olan Osmanlı Devleti'nin adalet dağıttığı, hak ve hukukun yanında olduğu gibi bugün de aynı şuuru taşıyacağımızı belirtmek istiyorum. Bugün ise  ecdadımızın ruhunu şaad etmek için böyle bir etkinlik yaparak bir geleneğimizi sürdürmek istedik" dedi.

Galeri
Bu haberi Faceboook'ta paylaş
Bu haber 184 kere okunmuştur.
Haber Tarihi: 30.01.2019