Tufanpaşa Mh. 94 Ada, 5 ve 57 Parsel Uygulama İmar Planı İlanı

İLAN

Devamı...

İlçemiz Aslanpaşa ve Tufanpaşa Mahallesinde bulunan ve Mülkiyeti Belediyemize ait taşınmazların 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 45.Maddesine göre 27.08.2019 tarihinde saat 16.00 da açık arttırma suretiyle kiralaması yapılacaktır.

İhale Eki için tıklayınız

Devamı...

Geri Dönüşüm Atık Toplama İhale İlanı

Geri Dönüşüm Atık Toplama İhale İlanı

Devamı...

2019 YILI CANLI HAYVAN KG FİYATI

Belediyemiz 2019 yılı Kurban bayramı canlı hayvan kg fiyatı; büyük baş 20 TL, küçük baş (koyun,keçi) 23 TL olarak belirlenmiştir.

Devamı...

İHALE İLANI

İHALE İLANI KOZAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI 1-İlçemiz sınırları içerisinde bulunan aşağıdaki listede niteliği, yeri,miktarı,Muhammen Bedeli ve geçici teminatı belirtilen 10 adet taşımaz 2886 sayılı DİK'in 45’inci maddesine göre Açık Teklif...

Devamı...

KOZAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI GÖREVDE YÜKSELME SINAVI DUYURUSU

İLAN EKİ

Devamı...

Belediyemizden Sanayi Sitesi’nde Temizlik Çalışması

Belediyemizden Sanayi Sitesi’nde Temizlik Çalışması

Başkanımız  Mimar Kazım Özgan'ın talimatları doğrultusunda Belediye Temizlik İşleri Müdürlüğü,  Büyükşehir itfaiye, Şantiye Ekipleri ve Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından koordineli olarak Kozan Küçük Sanayi Sitesi içerisinde temizlik ve çevre düzenleme çalışmaları gerçekleştirildi.

Belediye şantiye ekipleri tarafından sanayi sitesi içerisinde bulunan ve görüntü kirliliğine neden olan moloz yığınları ve çöpler iş makineleri yardımı ile kamyonlara yüklenirken temizlik işleri müdürlüğü ekipleri tarafından da yollar süpürülüp sanayi sitesi içerisindeki çöpler toplandı. Büyükşehir İtfaiye ekipleri site içerisindeki yolları sulanırken park ve bahçeler müdürlüğü ekipleri tarafından ise sanayi sitesi çevresinde bulunan ağaçların uzayan ve site içerisinde trafiği engelleyen dallar budandı.

Kozan Küçük Sanayi Sitesi esnafları ise Kozan Belediyesi tarafından küçük sanayi sitesi içerisi ve çevresinde yapılan hummalı çalışmadan dolayı memnuniyetlerini dile getirerek Başkanımıza  ve personellerine teşekkür ettiler.

Bu haberi Faceboook'ta paylaş
Bu haber 196 kere okunmuştur.
Haber Tarihi: 01.07.2019