ŞEVKİYE MAHALLESİ 540 ADA 14 PARSEL UYGULAMA İMAR PLANI İLANI

 ŞEVKİYE MAHALLESİ 540 ADA 14 PARSEL UYGULAMA İMAR PLANI İLANI

Devamı...

ŞEVKİYE MAHALLESİ SANAYİ TRAFO UYGULAMA İMAR PLANI İLANI

ŞEVKİYE MAHALLESİ SANAYİ TRAFO UYGULAMA İMAR PLANI İLANI

Devamı...

2019 YILI CANLI HAYVAN KG FİYATI

Belediyemiz 2019 yılı Kurban bayramı canlı hayvan kg fiyatı; büyük baş 20 TL, küçük baş (koyun,keçi) 23 TL olarak belirlenmiştir.

Devamı...

İHALE İLANI

İHALE İLANI KOZAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI 1-İlçemiz sınırları içerisinde bulunan aşağıdaki listede niteliği, yeri,miktarı,Muhammen Bedeli ve geçici teminatı belirtilen 10 adet taşımaz 2886 sayılı DİK'in 45’inci maddesine göre Açık Teklif...

Devamı...

KOZAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI GÖREVDE YÜKSELME SINAVI DUYURUSU

İLAN EKİ

Devamı...

Belediyemizin Mevsimlik  Çiçek Dikimi Devam Ediyor

Belediyemizin Mevsimlik Çiçek Dikimi Devam Ediyor

Belediyemiz Park ve Bahçeler Müdürlüğü yaz mevsimi ile birlikte kendi serasında ürettiği mevsimlik çiçekleri park alanlarında dikimine devam ediyor.

Başkanımız Mimar  Kazım Özgan, Belediye Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerince ilçe genelinde başlatılan mevsimlik bitki dikimi çalışmalarının hızla devam ettiğini söyledi.

Başkanımız , "Mevsime uygun olarak ilçe genelindeki parklarda bitki dikimini bir süre önce başlatmıştık. Daha güzel ve daha yeşil bir Kozan için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu kapsamda ilçe genelinde yeşillendirme çalışmalarımız devam ediyor. Özellikle vatandaşlarımızın ortak kullanım alanları olan parklarımızda çim dikiminin yanı sıra Horoz İbiği, Reyhan, Petunya, Kasımpatı ve Bodrum Papatyası türlerindeki çiçekleri toprakla buluşturuyoruz." dedi.

Alparslan Türkeş Parkı'nda yapılan çiçek dikiminden dolayı parka dinlenmeye gelen vatandaşlar, yapılan çalışmadan dolayı Belediye Başkanımız Mimar Kazım Özgan'a teşekkür ettiler.

Bu haberi Faceboook'ta paylaş
Bu haber 99 kere okunmuştur.
Haber Tarihi: 20.06.2019