İlçemiz Aslanpaşa ve Tufanpaşa Mahallesinde bulunan ve Mülkiyeti Belediyemize ait taşınmazların 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 45.Maddesine göre 27.08.2019 tarihinde saat 16.00 da açık arttırma suretiyle kiralaması yapılacaktır.

İhale Eki için tıklayınız

Devamı...

Geri Dönüşüm Atık Toplama İhale İlanı

Geri Dönüşüm Atık Toplama İhale İlanı

Devamı...

2019 YILI CANLI HAYVAN KG FİYATI

Belediyemiz 2019 yılı Kurban bayramı canlı hayvan kg fiyatı; büyük baş 20 TL, küçük baş (koyun,keçi) 23 TL olarak belirlenmiştir.

Devamı...

İHALE İLANI

İHALE İLANI KOZAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI 1-İlçemiz sınırları içerisinde bulunan aşağıdaki listede niteliği, yeri,miktarı,Muhammen Bedeli ve geçici teminatı belirtilen 10 adet taşımaz 2886 sayılı DİK'in 45’inci maddesine göre Açık Teklif...

Devamı...

KOZAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI GÖREVDE YÜKSELME SINAVI DUYURUSU

İLAN EKİ

Devamı...

“Bu seçimde Türkiye’de gelecek oylanacak”

“Bu seçimde Türkiye’de gelecek oylanacak”

Çay Partisinde Konuşan Başkanımız, "Kozan'ın Adayı Benim" dedi

Kozan Belediyesi Kültür Salonu'nda düzenlenen çay partisinde konuşan Belediye Başkanımız Musa Öztürk, "İYİ Parti çatısı altında Millet İttifakı'nın Kozan Belediye Başkan Adayı olarak yine, yeniden hizmete kaldığımız yerden devam edeceğiz."

"Meral Hanımın özellikle çocuklara, hanımlara selamını getirdim"

Belediyemiz Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından bayanlara yönelik düzenlenen programda gündeme dair birtakım açıklamalarda bulunan Başkanımız Musa Öztürk, "Biliyorsunuz ki sancılı bir dönem geçirdik. Geçmişte hep birlikte mücadele verdik. Ama ağzımızın tadıyla bugüne kadar sizleri bir araya getiremedim. Onun üzüntüsü içerisindeyim. Çünkü haset fesat hiç durmadı ki. Hergün bir problem çıkarttılar. Sizlere onları yansıtamadım. Artık yansıtmaya da gerek yok. Dün dünde kaldı. Bugün bugünde, yarın önümüze bakacağız. Bu arada Sayın Genel Başkanımız Meral Hanımın özellikle çocuklara, hanımlara selamını getirdim. Çok yakında Kozan'a gelecek. Sizlerdeki bu çoksuyu görünce bu iş şimdiden tamam diyorum." Dedi.

"Bu seçimde Türkiye'de gelecek oylanacak"

Bu seçimin sıradan bir seçim olmadığını kaydeden Başkanımız, "Şunu unutmayın arkadaşlar planlar, projeler, ekonomi hepsi yerli yerine oturur.  Bu seçimde Türkiye'de gelecek oylanacak. Ben belirli bir noktaya geldim. Burada birtakım arkadaşlarda göreceğini gördü. Ama bildiğiniz gibi değil. Şuanda Türkiye'de recim ve sistem sıkıntısı var. Bana değmeyen yılan bin yaşasın, kim ne yaparsa yapsın değil, birinin anlattığı gibi beka meselesi de değil. Ekonomik yönden çöktük. Siyasi yönden diz çöktük. Bugün çiftçinin hangi malı para ediyor. Çarşıdan giderken mutlu insan görebiliyormusunuz. Çoğu kafasına vuruyor. Hesap makinesi zannediyor kendini. Kendi kendine konuşanlar arttı. Bunlar boş işaretler değil. Onun için önümüzdeki seçim sıradan bir seçim değil. Kozan'da belediye başkanı seçeceğimiz bir seçim değil. Ankara'yı ilgilendiren bir seçim, rejimi ilgilendiren bir seçim. Onun için bir oy dahi çok önemli." Diye konuştu.

"Herkes bana eşit mesafede"

Hiçbir zaman parti ayırımı yapmadığını kaydeden Başkanımız, "Ben her zaman insani değerlere önem verdim. Onu için geçmişte A partisi, B partisi, C partisi demedim. Bugünde demedim. Yarında demeyeceğim. Buradaki birçok arkadaşım belediyeyi teslim alırken oradaydı.  Ne yaptım. Rozetimi çıkardım.  Dedim ki ben şu andan itibaren Kozan Belediye Başkanıyım. Herkes bana eşit mesafede." Şeklinde konuştu.

"Demokrasi mücadelesi vereceğiz"

Demokraside üç unsura dikkat çeken Başkanımız, "Bugün ülkedeki en büyük sıkıntı demokrasi ve hak hukuk sıkıntısı, bugün O hak hukuku gasp edenler yarın o hukuka müracaat edecekler. Bir demokraside olmazsa olmaz üç ana unsur vardır. Birincisi yasamadır. İkincisi şuan Sayın Cumhurbaşkanı'nın bulunduğu yürütmedir. Üçüncüsü de yargıdır. Bu üç unsur demokraside olmazsa olmazdır. Bunlar olmadığı zaman Allah yardımcımız olsun. Biz burada ki arkadaşlarla demokrasi mücadelesi vereceğiz. Çocuklarımız için mücadele vereceğiz. Yani bir olalım, beraber olalım, iri olalım" diye konuştu.

"Sizinde benimde felsefem halka hizmet hakka hizmettir"

Başkanımız, "İyi Parti-CHP Kozan Adayı benim. Eskiden AK Parti'ye, MHP'ye ve diğer partilere oy vermiş arkadaşlar bizim burası Mevlana kapısı gibi, açın kapıyı kim gelirse gelsin, hoş geldi, Sefalar getirdiler. Sizinde benimde felsefem halka hizmet hakka hizmettir. Neticede biz Kozanlıyız. Kozanlı demek, birlik, beraberlik, vatanperver, milliyetçi demektir. Ayrılıkçı değil, birleştirici demektir." Dedi.

"Musa Öztürk niye aday olmuş, çevreye bakarsanız O resmi görürüsünüz"

Bu yelpaze genişlesin, Kozan'ın üzerine bir şemsiye gibi otursun. Rahmetlik Demirel'in değdi gibi konuşan Türkiye olacağız. Susan değil konuşan olacağız. Musa Öztürk niye aday olmuş, çevreye bakarsanız O resmi görürüsünüz. Kozanlının yabancısı yoktur. Hep biriz beraberiz. Kim gelirse baş tacıdır. Ama iyi niyetle gelsin. Benim şu kızlarıma, bacılarıma, çocuklarıma başka türlü bakanında vallahi de gözünü oyarım. İnşallah 31 Mart'ta kaledeki bayrağı da indirmeyeceğiz. Sonrada nerede kalmıştık deyip devam edeceğiz. Çünkü yolumuz Hak yolu Allahın yolu, birlik yolu, dirlik yolu ve Mustafa Kemal'in yoludur."Diye konuştu.

Galeri
Bu haberi Faceboook'ta paylaş
Bu haber 227 kere okunmuştur.
Haber Tarihi: 27.01.2019