Bucak Anaokuluna Oyun Grubu Kurduk

Bucak Anaokuluna Oyun Grubu Kurduk

Belediyemiz, Bucak Ortaokulu ve İlkokulu bünyesinde bulunan Anaokuluna çocukların oyun oynayabileceği alanlar oluşturma çalışmaları kapsamında oyun grubu kurdu.

Belediye Başkanımız Musa Öztürk'ün anaokulu öğrencilerine oyun grubunun kurulacağı sözünün vermesinin ardından çalışmalar başlamıştı. Çalışmalar bugün itibari ile tamamlanarak minik öğrenciler oyun grubuna kavuştu.

Çalışmaların hız kesmeden devam ettiğini kaydeden Başkanımız Musa Öztürk, "Kozan'da Belediye olarak her alanda hizmetlerimiz devam etmektedir.   Ekiplerimiz son olarak Bucak Anaokuluna oyun grubu kurdular. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza okulu ve okumayı sevdirerek, ders aralarında keyifli zaman geçirmelerini sağlamak amacı ile sosyal sorumluluk projesi kapsamında yatırımlarımız artarak devam edecektir. Yeni Oyun gruplarının öğrencilerimize ve çocuklarımıza hayırlı olmasını diliyorum" dedi.

 'ÇOK MUTLU OLDUK'

Oyun grubunun kurulması ardından memnuniyetini dile getiren veliler çocuklarının oynayabileceği bir alan oluşturulmasından dolayı çok mutlu olduklarını ifa ederek Başkanımıza teşekkür ettiler.

Galeri
Bu haberi Faceboook'ta paylaş
Bu haber 614 kere okunmuştur.
Haber Tarihi: 04.05.2018