Bucak Bölgesinde Hizmet Atağı

Bucak Bölgesinde Hizmet Atağı

Kozan Belediyesi ilçeye bağlı Bucak, Acarmantaş,Ilıca, Ferhatlı ve Çobanpınarı mahallelerinde trafiği engelleyen ağaçların budanması ve mahallerinde yabani ot biçimi ve çevre düzenleme çalışmaları gerçekleştirdi.

 

Şehir Merkezinde 15 mahallede yapılan çalışmaların yanı sıra Ova ve Kırsal Mahallerde Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından mahalle muhtarlarının önderliğinde yol kenarlarında görüşü engelleyen ve çirkin görüntü oluşturan ağaçların dalları budanarak çevre düzenlemesi yapıldı.

 

Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan; "Temiz ve estetik bir kent için çalışmalarımız aralıksız devam etmektedir. Eksiklikleri her geçen gün ekip arkadaşlarımızla birlikte giderme gayretindeyiz. Bu kapsamda ilçe merkezinde yapılan çalışmaları kırsal mahallelerimizde kaydırmaktayız. Ekiplerimiz muhtarlarımızın önderliğinde çevreyi rahatsız eden ağaçların budanmasını sağlarken, yabani otların temizliği yapılmaktadır. Yine Şantiye ekiplerimizde diğer kırsal mahallelerimizde çalışmalarını sündürmektedir. Hemşerilerimiz için tün gayretimizle çalışmaktayız ve çalışmalarımız devam edecektir" Dedi.

 

Yapılan çalışmalardan dolayı mahalle muhtarları Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan ve ekibine teşekkür etti.

Bu haberi Faceboook'ta paylaş
Bu haber 514 kere okunmuştur.
Haber Tarihi: 16.10.2019