Büyükşehir Belediyesi Kozan'a Çıkarma Yaptı

Büyükşehir Belediyesi Kozan'a Çıkarma Yaptı

Adana Büyükşehir Belediyesi bürokratları Kozan'ı ziyaret ederek yapımı devam eden ve yapılacak olan projeler hakkında görüşmelerde bulundu. Görüşmeler Belediye Başkan Yardımcımız Cengiz Yeşiloğlu ve 3.Bölge Koordinasyon Şube Müdürü Kürşat Sedefoğlu'nun ev sahipliğinde yapıldı. 

Kozan'a Adana Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Sinan Gül'ün başkanlık ettiği kalabalık bir bürokrat heyeti geldi. Heyette Emlak ve İstimlak Daire Başkanı Savaş Alataş, Muhtarlık İşleri Daire Başkanı Teoman Yılmaz, Kent Estetiği ve Kentsel Dönüşüm Daire Başkanı Özlem Kulak, Muhtarlık İşleri Şube Müdürü Bilal Güven ve Çukurova Üniversitesi'nden Prof.Dr.Suat Karaaslan yer aldı. 

İlk olarak Kozan ASKİ Şube Müdürlüğü'nü ziyaret eden Büyükşehir ekibi, burada ilçeye yapılan belediye hizmetleri hakkında Genel Sekreter Yardımcısı Sinan Gül Başkanlığında toplantı yaptı. Kozan'da hayata geçirilmesi planlanan projeler hakkında da görüşmelerin yapıldığı toplantıda, büyükşehir belediyesi ve Kozan Belediyesi'nin birlikte yapacağı hizmetlere de değinildi.  Belediye Başkan Yardımcımız Cengiz Yeşiloğlu, Belediyemizin hizmetleri hakkında detaylı bilgi verdi. 

Büyükşehir ekibi ASKİ'deki toplantının ardından Hastane Kavşağındaki çalışmaları denetledi. Geçtiğimiz aylarda yapımına başlanan kavşakta ekipler çalışmalara aralıksız devam ediyor. Hastane kavşağı projesinin birkaç ay içerisinde tamamlanması hedefleniyor. Bürokratlar daha sonra Çevre Yolu ve Andıl Caddesi'nin birleştiği kavşağa yapılması planlanan alt geçit projesinin yerini ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Galeri
Bu haberi Faceboook'ta paylaş
Bu haber 798 kere okunmuştur.
Haber Tarihi: 11.01.2018