Tufanpaşa Mh. 94 Ada, 5 ve 57 Parsel Uygulama İmar Planı İlanı

İLAN

Devamı...

İlçemiz Aslanpaşa ve Tufanpaşa Mahallesinde bulunan ve Mülkiyeti Belediyemize ait taşınmazların 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 45.Maddesine göre 27.08.2019 tarihinde saat 16.00 da açık arttırma suretiyle kiralaması yapılacaktır.

İhale Eki için tıklayınız

Devamı...

Geri Dönüşüm Atık Toplama İhale İlanı

Geri Dönüşüm Atık Toplama İhale İlanı

Devamı...

2019 YILI CANLI HAYVAN KG FİYATI

Belediyemiz 2019 yılı Kurban bayramı canlı hayvan kg fiyatı; büyük baş 20 TL, küçük baş (koyun,keçi) 23 TL olarak belirlenmiştir.

Devamı...

İHALE İLANI

İHALE İLANI KOZAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI 1-İlçemiz sınırları içerisinde bulunan aşağıdaki listede niteliği, yeri,miktarı,Muhammen Bedeli ve geçici teminatı belirtilen 10 adet taşımaz 2886 sayılı DİK'in 45’inci maddesine göre Açık Teklif...

Devamı...

KOZAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI GÖREVDE YÜKSELME SINAVI DUYURUSU

İLAN EKİ

Devamı...

Dağılcak Sosyal Tesislerine Saldırı

Dağılcak Sosyal Tesislerine Saldırı

Kozan Belediyesi'ne ait Dağılcak Sosyal Dinlenme Tesislerinin camları kırılarak zarar verildi. Gerçekleşen saldırıda tesisin camları ve tesis etrafında bulunan bazı araçlarında zarar gördü.

Belediyeye ait sosyal tesisin camlarını kıran ve kimliği tespit edilen şahıs jandarma ekiplerince gözaltına alındı.

Kozan Belediyesi bünyesinde hizmet veren Dağılcak Sosyal Dinlenme Tesislerinin restoran bölümündeki camları Öner A.kırarak zarar verdi. Jandarma tarafından gözaltına alınan şahıs ifadesi alınmak üzere ilçe jandarma komutanlığına götürüldü.

Kozan Belediyesi ile herhangi bir ilişiği bulunmadığı öğrenilen şahsın camları neden kırdığı bilinmezken Kozan Belediyesi'nin tesisin camlarını kıran Öner A. adlı şahıstan şikayetçi olduğu öğrenildi.

Başkanımız konu ile alakalı olarak yapmış olduğu açıklamasında; "Bu tesisler tüm Kozanlının. Bugün kendini bilmez birileri birilerinin gazı ile Kozanlı'nın kendi parasıyla Kozanlılara ve Çukurova bölgesine hizmet veren Dağılcak tesislerinin camlarını kırarak zarar vermişlerdir. Yapılan bu haince saldırıyı şiddetle lanetliyorum. Hukuki süreç başlamıştır ne gerekiyorsa yapılacaktır. Bu haince saldırıyı yapanlar yüce Türk adaletinin önünde hesap verecektir." İfadelerine yer verdi.

Durumu sosyal medyadan öğrenen vatandaşlar ise olaya tepki gösterdiler. 

Bu haberi Faceboook'ta paylaş
Bu haber 55 kere okunmuştur.
Haber Tarihi: 12.09.2019