İlçemiz Aslanpaşa ve Tufanpaşa Mahallesinde bulunan ve Mülkiyeti Belediyemize ait taşınmazların 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 45.Maddesine göre 27.08.2019 tarihinde saat 16.00 da açık arttırma suretiyle kiralaması yapılacaktır.

İhale Eki için tıklayınız

Devamı...

Geri Dönüşüm Atık Toplama İhale İlanı

Geri Dönüşüm Atık Toplama İhale İlanı

Devamı...

2019 YILI CANLI HAYVAN KG FİYATI

Belediyemiz 2019 yılı Kurban bayramı canlı hayvan kg fiyatı; büyük baş 20 TL, küçük baş (koyun,keçi) 23 TL olarak belirlenmiştir.

Devamı...

İHALE İLANI

İHALE İLANI KOZAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI 1-İlçemiz sınırları içerisinde bulunan aşağıdaki listede niteliği, yeri,miktarı,Muhammen Bedeli ve geçici teminatı belirtilen 10 adet taşımaz 2886 sayılı DİK'in 45’inci maddesine göre Açık Teklif...

Devamı...

KOZAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI GÖREVDE YÜKSELME SINAVI DUYURUSU

İLAN EKİ

Devamı...

Ekiplerimiz  Yama çalışmalarına devam ediyor

Ekiplerimiz Yama çalışmalarına devam ediyor

Belediye  Yol Şantiye ekiplerimiz  Kozan'ın bir çok noktasında yol asfaltlama ve yama çalışmalarına ara vermeksizin devam ediyor.

Yol şantiye ekiplerimiz Varsaklar mahallesinde bozuk olan yollarda düzenleme ve çukur bozuk sokaklarda yama çalışması yaptı.

Konu ile ilgili açıklama yapan Kozan Belediye Başkanımız  mimar Kazım Özgan; "Ekiplerimiz Kozan'ın çeşitli noktalarında ara vermeksizin asfalt ,yol açma,yol kumlama,asfalt yama çalışmalarını yapmaya devam ediyor.İmkanlar çerçevesinde vatandaşlarımızın talepleri doğrultusunda çalışmalarımız devam edecektir."dedi.

Bu haberi Faceboook'ta paylaş
Bu haber 147 kere okunmuştur.
Haber Tarihi: 30.05.2019