İlçemiz Aslanpaşa ve Tufanpaşa Mahallesinde bulunan ve Mülkiyeti Belediyemize ait taşınmazların 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 45.Maddesine göre 27.08.2019 tarihinde saat 16.00 da açık arttırma suretiyle kiralaması yapılacaktır.

İhale Eki için tıklayınız

Devamı...

Geri Dönüşüm Atık Toplama İhale İlanı

Geri Dönüşüm Atık Toplama İhale İlanı

Devamı...

2019 YILI CANLI HAYVAN KG FİYATI

Belediyemiz 2019 yılı Kurban bayramı canlı hayvan kg fiyatı; büyük baş 20 TL, küçük baş (koyun,keçi) 23 TL olarak belirlenmiştir.

Devamı...

İHALE İLANI

İHALE İLANI KOZAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI 1-İlçemiz sınırları içerisinde bulunan aşağıdaki listede niteliği, yeri,miktarı,Muhammen Bedeli ve geçici teminatı belirtilen 10 adet taşımaz 2886 sayılı DİK'in 45’inci maddesine göre Açık Teklif...

Devamı...

KOZAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI GÖREVDE YÜKSELME SINAVI DUYURUSU

İLAN EKİ

Devamı...

Ekiplerimiz yama,kumlama ve parke çalışmalarına başladı

Ekiplerimiz yama,kumlama ve parke çalışmalarına başladı

Belediye ekiplerimiz  uzun zamandır ara sokaklarda bulunan çukurlar başta olmak üzere yama çalışmaları ile kumlama ve parke çalışmalarına başladı.

Belediyemiz Fen İşleri Müdürlüğü asfalt ekipleri, ilçenin dört bir yanında bakım, onarım ve asfalt yama çalışmaları ile ara sokaklarda kumlama ve parke döşeme işlerine  başladı.

Uzun zamandır bozulan yolların onarım çalışmalarını tüm ilçeye yayarak sürdürdüklerini belirten Başkanımız  Mimar Kazım Özgan , vatandaşların ve sürücülerin rahat etmesi ve huzurlu bir ortamda yaşamaları için asfaltlama ve yama çalışmaları ile kumlama ve parke döşeme işlerine başladıklarını belirtti.

Başkanımız Kazım Özgan" Kozan'ın dört bir köşesinde yollarımız çukurlardan geçilmiyordu,ekiplerimizce bakım ve onarım çalışması gerçekleşiyor. Bakımlı, temiz ve nezih mahallerimiz, caddelerimiz ve sokaklarımızla daha yaşanılır bir Kozan için çalışmalarımız hız kesmeden devam edecek."dedi.

Özgan, asfalt çalışmalarının aciliyet sırasına göre belirlenen programlar dâhilinde sürdüğünün altını çizerek, Kozan'nın bütün mahallelerinde çalışmaların devam edeceğini söyledi.

Bu haberi Faceboook'ta paylaş
Bu haber 324 kere okunmuştur.
Haber Tarihi: 18.04.2019