ASANSÖR PROTOKOLÜNÜN YENİLENMESİ !

Belediyemizle asansör periyodik kontrol protokolü bulunan A tipi muayene kuruluşu olan, Makine Mühendisleri Odası Asansör Kontrol Merkezi’nin protokol süresi 01.04.2020 tarihinde dolacak olup, yeni protokol için tekliflerin, 15.03.2020 tarihine kadar...

Devamı...

İlçemiz sınırları içerisinde bulunan aşağıdaki listede niteliği, yeri,miktarı,Muhammen Bedeli ve geçici teminatı belirtilen 20 adet Gayrimenkul 2886 sayılı DİK'in 45’inci maddesine göre Açık Teklif Usulü ile 3 yıllığına kiralanaca

  İLAN METNİ İÇİN TIKLAYINIZ

Devamı...

Asansörlü Binaların Bina Yöneticilerinin Dikkatine !

Duyuru metni için tıklayınız

Devamı...

İlçemiz sınırları içerisinde bulunan 15 adet Gayrimenkul 2886 sayılı DİK'in 45’inci maddesine göre Açık Teklif Usulü ile 3 yıllığına kiralanacaktır.

İLAN İÇİN TIKLAYINIZ

Devamı...

Elazığ İçin Tek Yürek Oluyoruz Kampanyası

Elazığ İçin Tek Yürek Oluyoruz Kampanyası

Elazığ'da meydana gelen ve  6.8 şiddetindeki depremin ardından Kozan Kaymakamlığı bir mesaj yayımlayarak "Elazığ İçin Tek Yürek Oluyoruz" kampanyasını başlatarak deprem mağduru Elazığlılara yardım için Kozanlı vatandaşlara çağrısında bulunuldu.

Kozan Kaymakamlığından yapılan yazılı açıklamada Kaymakam Şafak Gürçam'ın şu ifadelerine yer verildi; "Merkez üssü Elazığ olan kentimizde hissedilen 6.8 şiddetindeki deprem dolayısıyla tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.Kozan Kaymakamlığı, Kozan Belediyesi ve Kozan Kent Konseyi öncülüğünde "Elazığ için tek yürek" oluyoruz. Kozan kent müzesine getirilen battaniye bozulmayacak gıda. Bakliyat, konserve, çocuk bezi ve maması, el feneri, pil, sıvı el sabunu, çay şeker vb. Yardımlarınız Elazığ da ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyoruz. Kozan kent müzesi 24 saat açık olup yardımlarınızı bekliyoruz."

Bu haberi Faceboook'ta paylaş
Bu haber 2406 kere okunmuştur.
Haber Tarihi: 27.01.2020