Belediye Gelir Müdürlüğünden Duyurulur

2020 yılı Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi 2. Taksit ödemesi 30.11.2020 Pazartesi günü sona ermektedir. Vatandaşlarımızın mağdur olmaması için Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi 2. Taksitini 30.11.2020 Pazartesi gününe kadar yatırmaları...

Devamı...

DUYURU Bina Yöneticilerinin dikkatine; Belediyemiz sınırları içerisinde bulunan asansörlerin 2020 yılı için Yıllık Periyodik Kontrollerine 16 KASIM PAZARTESİ günü başlanacaktır.

DUYURUYUNUN TAMAMINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ...

Devamı...

AÇIK ARTIRMA İLE SATIŞ İLANI

İlçemiz Şevkiye Mahallesinde bulunan ve Mülkiyeti Belediyemize ait taşınmazların 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 45.Maddesine göre açık arttırma suretiyle satışı yapılacaktır. İLAN METNİ

Devamı...

DUYURU !!! İlçemiz sınırları içerisinde bulunan aşağıdaki listede niteliği, yeri,miktarı,Muhammen Bedeli ve geçici teminatı belirtilen 8 adet Taşınmaz 2886 sayılı DİK'in 45’inci maddesine göre Açık Teklif Usulü ile 3 yıllığına k

İHALE EKİ İÇİN TIKLAYINIZ

Devamı...

Göger'den Başkan Özgan’a iadeyi ziyaret

Göger'den Başkan Özgan’a iadeyi ziyaret

Adana Esnaf Sanatkârlar odaları birliği (ESOB) başkanı Niyazi Göger, Kozan Belediye başkanı Kazım Özgan'a iadeyi ziyarette bulundu.

Adana Esnaf Sanatkarlar odaları birliği başkanı Niyazi Göger, Başkanvekili Mehmet Güveloğlu yönetim kurulu üyesi ve Kozan Marangozlar ve Madeni İşler Sanatkarları odası Başkanı Üzeyir Öztürk, Kozan Fırıncılar odası başkanı Muhammet Yorulmaz ve Terziler odası başkanı Yakup Cihanker'in de hazır bulunduğu ziyarette Göger, Adana Esnaf Sanatkarlar odaları birliğinin çalışmaları ve yönetim olarak hayata geçirmeyi planladıkları projeler hakkında Başkan Özgan  ile fikir alışverişinde bulundu.

Küçük esnaf ve sanatkârın, sürdürülebilir kalkınma ve ekonomik istikrarın önemli ögelerinden birisini oluşturduğunu dile getiren başkan Niyazi Göger, faaliyette bulunan esnaf ve sanatkârın gelişip, kalkınmasına yönelik çalışmaları hayata geçirmek için kamu kurum ve kuruluşlarıyla işbirliği yapmaya hazır olduklarını dile getirdi.

Kozan Belediye başkanı Kazım Özgan'da üretim ve istihdama katkısıyla ülkemiz ekonomisi için büyük önem arz eden esnaf ve sanatkarın kültürümüzün de önemli bir parçası olduğunu söyledi. Başkan Özgan, Belediye olarak her zaman esnaf ve sanatkarın yanında olduklarını, Kozan'ın turizm şehri olduğu, Turizmde hedefimize ulaşabilirsek bu esnafımıza da yansıyacak. Çalışmaların bu yönde olduğunu kaydederek esnafı kalkındırmaya yönelik her projeye destek vermekten mutluluk duyacaklarını ifade etti.

Bu haberi Faceboook'ta paylaş
Bu haber 6575 kere okunmuştur.
Haber Tarihi: 17.06.2020