ASANSÖR PROTOKOLÜNÜN YENİLENMESİ !

Belediyemizle asansör periyodik kontrol protokolü bulunan A tipi muayene kuruluşu olan, Makine Mühendisleri Odası Asansör Kontrol Merkezi’nin protokol süresi 01.04.2020 tarihinde dolacak olup, yeni protokol için tekliflerin, 15.03.2020 tarihine kadar...

Devamı...

İlçemiz sınırları içerisinde bulunan aşağıdaki listede niteliği, yeri,miktarı,Muhammen Bedeli ve geçici teminatı belirtilen 20 adet Gayrimenkul 2886 sayılı DİK'in 45’inci maddesine göre Açık Teklif Usulü ile 3 yıllığına kiralanaca

  İLAN METNİ İÇİN TIKLAYINIZ

Devamı...

Asansörlü Binaların Bina Yöneticilerinin Dikkatine !

Duyuru metni için tıklayınız

Devamı...

İlçemiz sınırları içerisinde bulunan 15 adet Gayrimenkul 2886 sayılı DİK'in 45’inci maddesine göre Açık Teklif Usulü ile 3 yıllığına kiralanacaktır.

İLAN İÇİN TIKLAYINIZ

Devamı...

İlçe Protokolünden Başkan Özgan’a Ziyaret

İlçe Protokolünden Başkan Özgan’a Ziyaret

Kozan Kaymakamı Şafak Gürçam, Jandarma komutanı  Nuh Anacık ve İlçe Emniyet Müdürü Ferdi Büyükatak Kozan Belediye Başkanı Mimar Kazım Özgan'ı makamında ziyaret ettiler.

Kaymakam Gürçam, Komutan Anacık, Müdür Büyükatak ve Başkan Özgan Kozan ve bölgesi üzerine gerçekleştirdikleri sohbette Başkan Özgan Kozan Belediyesi olarak gerçekleştirmiş oldukları ve gerçekleştirecekleri faaliyetler hakkında bilgi verdi.

Ziyarette ilçedeki güvenlik ve asayiş olayları üzerine de istişarede bulunuldu. Kozan üzerine sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen sohbet sonrası Başkan Özgan ziyaretinden dolayı Kaymakam Gürçam, Komutan Anacık ve Müdür Büyükatak'a teşekkür etti.

Bu haberi Faceboook'ta paylaş
Bu haber 2660 kere okunmuştur.
Haber Tarihi: 04.02.2020