KOZAN BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN FISTIK ÇAMI KOZALAĞI TOPLAMA VE SATIŞ İLANI

FISTIK ÇAMI KOZALAĞI TOPLAMA VE SATIŞ İLANI

Devamı...

İlçemiz 1/1000 ölçekli uygulama imar planı plan notlarının yeniden düzenlenmesi ilanı

Adana Büyükşehir ve Kozan Belediyesini İlgili Meclis Kararları İlçemiz 1/1000 ölçekli uygulama imar planı plan notlarının yeniden düzenlenmesi ilanı İlgili Plan Paftası

Devamı...

Aslanpaşa mahallesi 321 Ada 1 nolu parsel imar uygulaması ilanı

Aslanpaşa mahallesi 321 Ada 1 nolu parsel imar uygulaması ilanı

Devamı...

Belediyemiz Kadroya Geçiş Sınavını Hak Edenlerin Listesi

Temizlik İşleri Personel Alım Listesi Özel Güvenlik Personel Alım Listesi Destek Personel Alım Listesi-1 Destek Personel Alım Listesi-2 Sınava Girmeye Hak Kazanamayanlar

Devamı...

DUYURU

İlçemiz sınırları dahilinde bulunan binaların asansör periyodik kontrol sözleşmesi yenilenecektir. Bu kapsamda periyodik kontrol tekliflerini 31 Ocak 2018 tarihine kadar belediyemiz İmar ve Şehircilik Müdürlüğüne bildirmeleri rica olunur.

Devamı...

Kaymakam Gürçam'dan Başkanımıza İade-i Ziyaret

Kaymakam Gürçam'dan Başkanımıza İade-i Ziyaret

Kozan Kaymakamı Şafak Gürçam Belediye Başkanımız Musa Öztürk'ü makamında ziyaret etti. 
Kaymakam Şafak Gürçam geçtiğimiz haftalarda Kozan'da göreve başlamıştı.

Belediye Başkanımız Musa Öztürk geçen pazartesi Kaymakam Gürçam'ı ziyaret etmiş, hayırlı olsun dileklerini iletmişti. Kaymakam Gürçam, Başkanımızı ziyaret ederek iade-i ziyarette bulunmuş oldu.

Kaymakam Şafak Gürçam'ın Kozan için önemli projelere imza atacağına inandığını dile getiren Başkanımız; "Sayın Kaymakamımız genç yaşına rağmen önemli görevlerde bulunmuş, son olarak da ilçemiz kaymakamlığına atanmıştır. Pazartesi günü hayırlı olsun demek için kendisini ziyaret etme fırsatı buldum. Kaymakamımız salı günü de Hayat Boyu Eğitim Merkezimizin proje kapanış toplantısına katılmış, ardından da merkezimizi ziyaret ederek bizleri onurlandırmıştır. Göreve geldiğimiz günden bu yana kaymakamlığımız ile bir çok projede birlikte çalıştık, verimli sonuçlar aldık. Allah bundan sonra da kurumlarımız arasındaki birliği korusun ve Kozanımız için herşeyin en iyisini yapmayı bize kısmet etsin." dedi.

Başkanımız Kaymakam Gürçam'a  Belediyemiz Hayat Boyu Eğitim Merkezinde açılan ahşap boyama kursunda yapılan bir ayna hediye etti.

Galeri
Bu haberi Faceboook'ta paylaş
Bu haber 284 kere okunmuştur.
Haber Tarihi: 29.09.2017